В окупованому Донецьку сталась пожежа на шахті ім Засядька

В окупованому Донецьку сталась пожежа на шахті ім Засядька

В окупованому Донецьку сталась пожежа на шахті ім Засядька
Ілюстративне фото шахти. Фото: pixabay

23 вересня в окупованому Донецьку на шахті імені Засядька сталася пожежа у східному конвекторному штреку. Під час пожежі зник один гірник.

Про це повідомляє окупаційна адміністрація Донецька.

На той момент в шахті перебувала 61 людина. 26 шахтарів — на аварійній ділянці.

"До 5:00 години ранку 24 вересня всі люди з шахти виведені на поверхню, за винятком одного гірника. Тривають пошуки зниклого шахтаря і гасіння пожежі, — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • 6 вересня на шахті "Червоний партизан" на окупованій Луганщині сталась аварія - обірвався трос майданчика, на якому гірники спускались у шахту. У результаті цього дев'ять гірників загинули, 19 отримали травми. Попередня причина аварії - це порушення правил охорони праці, зношеність транспортного каната та систематичні перевантаження.
  • Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова звернулась до Міжнародного комітету Червоного Хреста з проханням допомогти родинам загиблих та травмованих гірників під час аварії на шахті "Червоний партизан" на окупованій Луганщині.
  • На окупованій території Луганщини окупанти затримали керівництво шахти "Червоний Партизан", на якій 6 вересня стався обрив тросу майданчика, на якому гірники спускались у шахту. У результаті цього дев'ять гірників загинули, 19 отримали травми.
  • Протягом 2020 року на шахтах тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини загинуло 40 гірників.
  • З 2014 року російські окупаційні адміністрації на окупованих територіях Донеччини та Луганщини припинили роботу 41 шахти.
  • На території Донеччини та Луганшини розташовано 127 шахт, двітритини з них є державними. З початком російсько-української віни на окупованій території опинились 97 шахт. Більшість державних шахт є збитковими та існують за рахунок державних дотацій.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок