Запорізька спортсменка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з паратхеквондо Суспільне Запоріжжя

З 20 по 22 вересня у Стамбулі проходив чемпіонат Європи з паратхеквондо. Срібло змагань виборола запорізька параспортсменка Вікторія Марчук.

Про це повідомляє "Запорізький спорт".

Паратхеквондистка Вікторія Марчук змагалася у ваговій категорії -47 кг. Як і на Паралімпіаді, учасників чемпіонату об’єднали у класі, тому запорізькій спортсменці змагатися з учасниками з меншими ушкодженнями кінцівок, аніж у неї.

Попри це, Вікторія Марчук перемогла турецьку спортсменку та виборола срібну медаль. "Золотом" Вікторія поступилася російській паратхеквондистці.

Загалом участь у змаганнях взяли 114 спортсменів з 12 країн. Українська збірна у складі шести спортсменів здобула 2 нагороди.

• Вікторія Марчук — українська паратхеквондистка, заслужена майстриня спорту України, дворазова чемпіонка світу та триразова чемпіонка Європи. Цьогоріч на Паралімпіаді-2020 вперше було представлене тхеквондо. Україну представляли троє спортсменів, серед яких Вікторія Марчук. У Токіо спортсменка посіла 5 місце.