У Казахстані арбітр забув вилучити з поля футболіста після другої жовтої картки: відео ФК "Каспій"

Помилку судді помітив голкіпер команди суперника.

У матчі Кубка Казахстану між "Астаною" та "Каспієм" відбувся інцидент, під час якого арбітр забув вилучити з поля футболіста.

"Астана" та "Каспій" визначили учасника півфіналу чемпіонату Казахстана з футболу. Чвертьфінальна стадія проходила у форматі 2-матчевого протистояння: перший матч закінчився між командами внічию 3:3.

У другому поєдинку "Астана" здобула мінімальну перемогу над "Каспієм", забивши гол в овер-таймі на 116-й хвилині. Але матч закінчився зі скандалом.

Що сталося?

Починаючи з другої хвилини зустрічі "Каспій" перебував у меншості після вилучення захисника Алєксєя Залєского. Попри це, команда втримала нічийний результат, після чого розпочався овер-тайм.

Загалом за матч арбітр зустрічі Сакен Байимбет показав 15 жовтих карток футболістам. На 106-й хвилині другу жовту, а разом із нею червону отримав півзахисник "Астани" Валері Чуперка. А на 120-й її мав отримати ще один півзахисник - Макс Ебонг.

Ебонг отримав перше попередження від арбітра на 62-й хвилині поєдинку. А на 120-й, коли суддя показав йому другу жовту картку, залишився на полі - червону картку вслід за жовтою гравець "Астани" не отримав.

Що відбулося далі?

У ситуацію замість арбітра втрутився голкіпер "Каспія" Нурлибек Аязбаєв. Побачивши, що футболіст не збирається залишати поле, він підбіг до Ебонга та штовхнув його.

Після дій голкіпера між футболістами команд виникла штовханина. Аязбаєву показали жовту картку, після чого Ебонг покинув межі поля.

Крім цього, після закінчення матчу на поле також вибігли уболівальники, які перед цим активно закидували поле пляшками. Втрутитися у ситуацію довелося працівникам правоохоронних органів.

• "Астана" - 6-разовий чемпіон Казахстану з футболу та єдина місцева команда, яка брала участь у груповій стадії Ліги чемпіонів.
  • У півфінал Кубка Казахстану, окрім "Астани", пройшли також "Тобол", "Тараз" та "Кайрат".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів