Українець Безус віддав першу результативну передачу в сезоні чемпіонату Бельгії

Українець Безус віддав першу результативну передачу в сезоні чемпіонату Бельгії KAA Gent

Відіграв на новій позиції.

Перенесений матч "Андерлехт" - "Гент" закривав програму тижневих матчів чемпіонату Бельгії. Це гра п'ятого туру, яка мала відбутися ще в серпні, однак команди зіграли її місяць потому.

У складі обох клубів є представники України: Богдан Михайличенко (лівий захисник) - за "Андерлехт", Роман Безус (атакувальий півзахисник) - за "Гент". Богдан у цій грі просидів на лаві для запасних, а Роман відіграв 90+2 хвилини.

Безус вийшов на цю гру на незвичній позиції центрального нападника у схемі 4-4-2, хоча й грав більше відтягнутого форварда. Упродовж першого тайму українець сам створив кілька моментів, які не вдалося реалізувати. А на 39-й хвилині він віддав результативну передачу: перехоплення у центрі поля, Безус протягнув м'яча і скинув під удар партнеру - 1:0.

Втримати перевагу "Генту" не вдалося, "Андерлехт" з пенальті зрівняв рахунок у другому таймі - 1:1. Матч закінчився з нічийний рахунком.

Відео результативної передачі Безуса (з 1:14 огляду гри)

Для Романа - це перша результативна передача у складі "Гента" в новому сезоні чемпіонату Бельгії. В його активі був один гол в чемпіонаті, також ассист у Лізі конференцій - а тепер і гольовий пас в чемпіонаті.

Дивіться також: Українець Безус віддав ефектний переможний асист у матчі Ліги конференцій

• Безус втретє поспіль вийшов у старті "Гента" на матч чемпіонату Бельгії - в його активі гол та тепер асист. Також українець не реалізував один пенальті.
  • Контракт Романа Безуса з "Гентом" розрахований до кінця сезону 2021/22.
  • "Гент" іде на 14-му місці в чемпіонаті Бельгії - 8 очок після 8 турів. У наступному матчі клуб Безуса зіграє вдома проти "Серкль Брюгге" - неділя, 26 вересня, 17:00.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів