Голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО склав повноваження

Голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО склав повноваження

Голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО склав повноваження
Facebook/Східний Вовк

Голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Андрій Долик склав повноваження. Про це чоловік написав на сторінці організації у Facebook. Натомість новим головою спілки став Василь Андріїв.

Як йдеться у дописі, 23 вересня відбулися загальні збори правління міської Асоціації учасників АТО.

Голова Івано-Франківської Асоціації учасників АТО склав повноваження
Facebook/Східний Вовк

"На зборах розглянули багато питань, які "колихали" нашу спільноту останнім часом. Ми почули багато різних думок. Перебуваючи в тверезому розумі, підсумувавши все почуте та побачене, я офіційно заявляю: піддався впливу неправдивої інформації, маніпуляції та ошуканства з боку Юрія Качака та його покровителів! Став інструментом в чужих руках для досягнення якихось своїх інтересів. Розуміючи всю відповідальність перед ветеранською спільнотою та побратимами, складаю із себе повноваження голови міської Асоціації учасників АТО!", — написав Андрій Долик.

Він додав, що на зборах присутні одноголосно обрали нового голову організації. Ним став Василь Андріїв. Крім того, заступником обрали Ігоря Синяка, секретарем — Тараса Кузя.

Що відомо

На сесії міської ради 16 вересня, тоді ще заступник голови правління Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв сказав, що асоціація "чистить свої ряди".

"Ми рухаємося далі, ми "чистимо свої ряди", ми чітко розуміємо, що війна не закінчилася", – сказав Василь Андріїв.

За його словами, з організації вилучили учасників, які піддалися зовнішнім маніпуляціям і сіяли деструктив серед решти ветеранів.

Голова громадської організації учасників АТО “Галицькі леви" Роман Дорожівський у коментарі Суспільному сказав, що збори правління були нелегітимними.

Головним питанням, за його словами, у якому не зійшлися члени асоціації, є статут організації. Він каже, що Василь Андріїв його підробив, наділивши себе великими повноваженнями.

"А в голови Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Андрія Долика він забрав навіть право підписувати документи і ставити печатку", – каже Роман Дорожівський.

Виключення з асоціації Роману Дорожівському пояснили тим, що організація "Галицькі леви" від початку не була членом асоціації, бо до неї входять не тільки іванофранківці.

Ще один із "виключених" Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО є ветеран Юрій Качак. Він написав на своїй сторінці у Facebook, що у 2019 році асоціація перетворилася на "обслуговуючий кооператив бізнес-інтересів однієї людини".

Голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Андрій Долик відреагував на ситуацію у Facebook. Він написав, що терміново виїжджає до Івано-Франківська.

"Мушу повідомити, що ми стали свідками маніпуляцій та брехні. Оголошую про скликання позачергових загальних зборів громадської спілки "Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО", – написав Андрій Долик.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок