"Мотор" зазнав першої поразки в сезоні Ліги чемпіонів

"Мотор" зазнав першої поразки в сезоні Ліги чемпіонів ГК "Мотор"

Український клуб не впорався з чинним чемпіоном єврокубку.

У другому турі гандбольної Ліги чемпіонів у сезоні 2021/2022 "Мотор" із Запоріжжя на виїзді зустрівся з володарями трофея єврокубку минулого сезону - каталонською "Барселоною".

До протистояння в сезоні 2021/2022 команди грали між собою вже двічі - обидва рази в попередньому розіграші єврокубку. Тоді "Мотор" два рази програв "Барселоні" - уперше вдома з різницею у п'ять м'ячів (25:30), а після на виїзді, поступившись уже вісьмома очками (34:42).

До матчу з титулованими опонентами в цьому сезоні Ліги чемпіонів запорізька команда підходила з домашньою перемогою над "Порту" (30:27) в активі. "Барселона", своєю чергою, стартувала в турнірі зі звитяги над німецьким "Фленсбургом" на виїзді.

Продовжити переможну серію з каталонцями "Мотору" не вдалось. Уже зі старту першого тайму запорізький колектив відстав від суперників на шість очок, але зумів скоротити відрив ближче до завершення першого ігрового відрізку - 16:13.

У другому ж таймі нав'язати боротьбу каталонцям підопічним Гінтараса Савукінаса не вдалось - на екваторі другої половини гри розрив у рахунку збільшився до 8 пунктів, які відіграти український клуб так і не зумів. Другий тайм завершився за суттєвої переваги "Барселони" - 20:12. Тож загальний рахунок зустрічі становив 36:25, а "Мотор" зазнав першої поразки в новому єврокубковому сезоні.

• Ліга чемпіонів. Група В. Другий тур

"Барселона" (Іспанія) - "Мотор" (Україна) - 36:25 (16:13, 20:12)

• "Мотор" в останньому сезоні Ліги чемпіонів пройшов груповий етап на п'ятому місці та вийшов в 1/8 фіналу, де вилетів від білорусього "Мешков Брест".
  • Наступний матч "Мотор" проведе вдома проти "Віве Кельце" (29 вересня).
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів