«Жовта» зона карантину: у Чернігові за два дні вакцинувалися 445 працівників освіти

«Жовта» зона карантину: у Чернігові за два дні вакцинувалися 445 працівників освіти

«Жовта» зона карантину: у Чернігові за два дні вакцинувалися 445 працівників освіти
ФОТО: Суспільне Чернігів

445 працівників освіти вакцинували за два дні у Чернігові. Про це Суспільному сказав гендиректор другої міської лікарні Владислав Кухар.

В управлінні освіти міськради працює пункт вакцинації для освітян. Там на вибір можна отримати вакцину Pfizer або CoronaVac. 22 вересня отримати щеплення прийшло понад 300 освітян, 23 вересня – 85 повідомила заступниця медичного директора з поліклінічної роботи третьої міської лікарні Олена Мойсієнко.

«Ми порахували і увійшли в ці 80% і тому ми вже десь о шостій вечора знали, що ми сьогодні вийдемо працювати. 25 вчителів і 8 технічних працівників. Вони подумали, що це ж 600 гривень і два тести такі треба на тиждень, подумали, два вчителі принесли, інші пішли і щепилися, бо ця проблема вона ж нікуди не дінеться», – розповіла директорка школи №33 Лариса Лесун.
Лариса Лесун
Лариса Лесун. ФОТО: Суспільне Чернігів

Нагадаємо, від 23 вересня Україна в «жовтій»карантинній зоні. Це означає, що працювати можуть навчальні заклади, де персонал провакцинований на понад 80%. Там, де кількість менша, кожні три дні працівники мають робити ПЛР-тести. В 33-й школі у Чернігові вчора був найменший показник вакцинованих працівників – 57%, сьогодні – 82.

Олена Горна
Олена Горна. ФОТО: Суспільне Чернігів

«Всі школи у нас працюють в звичайному режимі, всі навчають офлайн завдяки тому, що в усіх закладах загальної середньої освіти 80% працівників мають відповідні документи, передбачені кабінетом міністрів України», – повідомила заступниця начальника управління освіти міськради Олена Горна.

Деталі — дивіться у сюжеті:

Читайте також:

Онкологія, хвороби серця та COVID: оприлюднили найпоширеніші причини смерті на Чернігівщині

На початок