Спортклуб “Дніпро-1” проходить до 1/8 фіналу Кубка України

Спортклуб “Дніпро-1” проходить до 1/8 фіналу Кубка України Фото: пресслужба СК "Дніпро-1"

Спортклуб “Дніпро-1” проходить до 1/8 фіналу Кубка України, ідеться в повідомленні на сайті спортклубу.

22 вересня в рамках 1/16 на стадіоні “Метеор” у Дніпрі команда зустрілась з представниками Дніпропетровщини – клубом “ВПК-Агро”.

Відкрили рахунок спортклубівці, Піхальонок прострілив Русина, і той розібрався із голкіпером «ВПК-Агро». Забити вдруге дніпряни зуміли на початку другого тайму – Білл пройшов лівим флангом і зробив пас у центр на Ярмолюка, а там 17-річний півзахисник забив свій перший гол на професійному рівні.

На 77-хвилині під час контратаки захисник “ВПК-Агро” Сухар завдав дальнього удару, після рикошету від спортклубівця Ярмолюка, м’яч опинився у сітці воріт СК “Дніпро-1”. Зрештою, перемогу здобули дніпряни з рахунком 2:1.

24 вересня стане відомо, з ким вони зіграють наступний матч.

• "Прикарпаття" внічию зіграло із криворізьким "Кривбасом"
  • 1:0. Дніпряни здолали рівненський «Верес» на стадіоні в Дніпрі

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро