286 шкіл на Волині частково перейшли на дистанційне навчання

286 шкіл на Волині частково перейшли на дистанційне навчання

286 шкіл на Волині частково перейшли на дистанційне навчання
Суспільне Луцьк

Учні середньої та старшої ланки 286 шкіл області з 23 вересня перейшли на дистанційне навчання. Про це під час брифінгу повідомила керівниця обласного управління освіти Людмила Плахотна.

У 302 школах на Волині вже подолали бар'єр у 80 % вакцинованих освітян і продовжують працювати в очній формі.

Зі слів Людмили Плахотної, наразі рівень вакцинації освітян на Волині – майже 53 %. Під час брифінгу головна освітянка озвучила перелік громад, у яких усі школи змушені були перейти на дистанційне навчання. "Не працюють належне сьогодні усі навчальні заклади в Мар'янівській, Велицькій, Головненській, Дубечненській, Любомльській, Рівненській, Шацькій і Пороміській громадах", – сказала керівниця управління освіти.

Натомість в Доросинівській, Копачівській, Рожищенській, Велимченській, Заболотівській, Луківській, Поворській, Іваничівській та Самарівській громадах усі школи змогли продовжити роботу у звичайному режимі. Усі освітні заклади цих громад вакцинували більше 80 % своїх працівників.

Як розповіла під час брифінгу заступниця директора Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб Надія Костирка, зараз на території області є 9 активних спалахів COVID-19, 7 з них – у школах. "від початку цього навчального року на коронавірус захворіли 117 школярів та 73 працівники освіти. Продовжують зараз хворіти 108 дітей", – сказала епідеміологиня.

Наразі спалахи коронавірусної інфекції зафіксували у школах Ківерцівської, Турійської, Камінь-Каширської та Ковельської громад.

Як розповів Суспільному в телефонному коментарі керівник управління освіти Луцької громади Віталій Бондар, з 38 шкіл громади, в очній формі працюють 18 закладів.

Що відомо

  • У Луцькому національному технічному університеті на три дні призупинили навчання. Це пов'язано з тим, що в ЛНТУ ще не подолали 80 % бар'єр з вакцинації працівників.
  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації.
  • 471 школа з 23 вересня, у зв'язку із запровадженням "жовтого" рівня епіднебезпеки, має перейти на дистанційну форму навчання. 117 навчальних закладів подолали бар'єр у 80 % вакцинованих.
  • Наявність 80% вакцинованого персоналу від коронавірусної хвороби COVID-19 не поширюватиметься на дитячі садочки, спецзаклади загальної середньої освіти, 1-4 класи. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм. Про це 22 вересня повідомили в МОН.
На початок