Стало відомо, як працюватимуть університети Івано-Франківська у "жовтій" зоні

Стало відомо, як працюватимуть університети Івано-Франківська у "жовтій" зоні

Стало відомо, як працюватимуть університети Івано-Франківська у "жовтій" зоні
Unsplash

Після запровадження "жовтої" карантинної зони з 23 вересня вищі навчальні заклади Прикарпаття змінюють режим навчання. Кореспонденти Суспільного дізналися, як працюватимуть університети в Івано-Франківську під час посиленого карантину.

З 23 вересня дистанційне навчання вводять в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Про це Суспільному сказала речниця навчального закладу Галина Вархов. Дистанційно студенти навчатимуться до 8 жовтня.

"Ми не дотягуємо до 80% вакцинованих працівників. Але до 8 жовтня адміністрація університету буде докладати усіх зусиль, щоб провакцинувати максимум працівників. До 27 вересня сформують списки тих, хто має бажання щепитися. Будемо викликати бригади сюди, на місце, щоб вакцинувати людей", — повідомила Галина Вархов.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника переходить на дистанційне навчання. Про це йдеться у повідомленні на сайті навчального закладу.

"З 23 вересня 2021 року освітній процес в університеті тимчасово здійснюватиметься в онлайн-режимі з використанням дистанційних технологій", — йдеться у повідомленні.

В Івано-Франківському національному медичному університеті з 23 вересня впровадили змішану форму навчання, повідомила Суспільному керівниця пресслужби закладу Надія Шегда.

"Лекції відбуваються дистанційно, а на парах — просто обмежена посадкова кількість людей у аудиторії, тому що 83,5% науково-педагогічного колективу — провакциновані", — сказала Надія Шегда.

Що відомо

  • З 23 вересня на Івано-Франківщині працюватиме майже чверть навчальних закладів
  • Як працюватимуть дитсадки, початкові класи та спецшколи у "жовтій" зоні. Пояснює МОН

Читайте також

  • У Малотур’янському ліцеї на Івано-Франківщині від COVID-19 щепилися 25% вчителів

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок