Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин проти коронавірусу

Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин проти коронавірусу

Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин проти коронавірусу
МОЗ

У рамках міжнародної ініціативи COVAX Україна отримала три ультрахолодові морозильники для вакцин проти COVID-19.

"Найближчі місяці ми очікуємо щотижневі поставки по майже півмільйона доз вакцини Comirnaty від Pfizer-Biontech, отже, потребуємо більше обладнання для логістичних ланцюгів. Ультрахолодові морозильники для вакцини допоможуть нам надійно зберігати цю вакцину і захищати все більше українців від небезпечного COVID-19. Ми вдячні партнерам, які підтримують нас у цьому відповідальному процесі", — повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Як відзначили у МОЗ, діапазон температур становить від -40°C до -86°C, їх встановлять на складі ДП "УкрМедПостач".

Що відомо

  • У рамках глобальної ініціативи COVAX Україна отримала 159 тисяч доз вакцини проти коронавірусу CoronaVac.
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, економічний університет імені Вадима Гетьмана та лінгвістичний університет пішли на дистанційне навчання.
  • Із 00 годин 00 хвилин 23 вересня на території всіх регіонів України набув чинності "жовтий рівень" епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що передбачає впровадження відповідних карантинних обмежень.
  • За добу 22 вересня в Україні зафіксовано 7 866 нових випадків захворювання на коронавірусу, серед нових хворих 667 дітей та 175 медиків.
  • Міністерство охорони здоров'я дозволило комбінування вакцин Moderna та Pfizer/BioNTech.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 22 вересня пояснив, як зможе працювати бізнес у "жовтій" та "червоній" карантинних зонах.

Читайте також

Чому українці не хочуть вакцинуватися від COVID-19. Пояснює експерт

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок