В Одесі залишилося 10 шкіл, які не перетнули бар’єр у 80% вакцинованих працівників

В Одесі залишилося 10 шкіл, які не перетнули бар’єр у 80% вакцинованих працівників

В Одесі залишилося 10 шкіл, які не перетнули бар’єр у 80% вакцинованих працівників
Фото ілюстративне / liga.net

Станом на 23 вересня в Одесі залишилося 10 шкіл, в яких щеплення від коронавірусу отримали менш ніж 80% освітян. Усі вони мають шанс подолати бар’єр до 27 вересня, повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич.

За її словами, на кількість шкіл, які ризикують перейти на дистанційний формат роботи, вплинули як темпи вакцинації освітян, так і зміни до постанови Кабінету міністру. Тепер до 80% також враховують працівників, які перехворіли коронавірусом впродовж останніх 6 місяців та освітян зі "свіжим" ПЛР-тестом.

"Десять шкіл, про які я сказала, 23 та 24 вересня працюють очно завдяки тому, що працівники отримали негативні результати ПЛР-тесту. Вони діють 72 години. У більшості з цих закладів вакциновано 77-79% працівників. Навіть якщо одна людина зробить щеплення у вихідні, школа може вийти з цього переліку", – пояснила Буйневич.

Вона також пообіцяла оприлюднити більш актуальну інформацію в неділю, 26 вересня, оскільки відсоток вакцинованих освітян за цей час може змінитися, а отже – й кількість шкіл, що працюватимуть в дистанційному форматі.

Що відомо

  • 22 вересня стало відомо, що всі школи Одеси завершать навчальний тиждень в очному режимі. Працівники шкіл, в яких щепили менш ніж 80% освітян, здали ПЛР-тести на коронавірус та отримали негативні результати. Це дозволило їм продовжити роботу та оминути "дистанційку".
  • Також, за даними очільника департаменту освіти Одеської ОДА Олександра Лончака, з 23 вересня всі вищі навчальні заклади області перейшли на "дистанційку". Жоден із вишів не перетнув позначку в 80% щеплених освітян.
  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня.
  • У "жовтій" зоні забороняється проведення масових заходів за участю понад однієї людини на 4 квадратні метри, кінозали та зали інших установ культури дозволяється заповнювати тільки на 50%, а заповненість спортзалів і фітнес-центрів має становити не більше ніж 1 людина на 10 кв. метрів.

Читайте також

  • В Одесі збільшилася кількість шкіл та дитсадків, які зможуть працювати очно в "жовтій" зоні
  • У лідерах – CoronaVac та Pfizer. На Одещині повністю вакцинували понад 180 тисяч людей
  • Одещина отримала 23 тис. доз Pfizer. Вакцина знову буде доступна для першого щеплення

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок