На Львівщині першу дозу вакцини отримали понад 90% медиків

На Львівщині першу дозу вакцини отримали понад 90% медиків

На Львівщині першу дозу вакцини отримали понад 90% медиків
Роман Балук

На Львівщині першу дозу вакцини від коронавірусу отримали понад 90% медиків. З них 71, 2% працівників лікарень пройшли повний курс вакцинації. Про це Суспільному повідомив координатор вакцинації на Львівщині Олег Когут.

За словами Олега Когута, такий рівень вакцинації можна пояснити тим, що лікарі безпосередньо бачать усі негативні наслідки коронавірусу.

"Здебільшого медики дійсно з розумінням ставляться до необхідності вакцинації. Напевно, причини в тому, що вони бачать, наскільки важко протікає захворювання, наскільки складні можуть бути наслідки і ускладнення від цього захворювання, тому й розуміння на високому рівні", — каже Олег Когут

Станом на ранок, 23 вересня, щеплення від коронавірусу отримали 714 567 мешканців Львівської області, з них 319 193 людини пройшли повний курс вакцинації. Це становить майже 13% від населення області. Найчастіше на Львівщині вакцинувалися препаратами "Pfizer" та "CoronaVac", найрідше — "Covieshield".

Що відомо

  • Вакцинація на Львівщині стартувала 25 лютого. Тоді вакцинували медиків інфекційної лікарні. Щеплення отримали керівник лікарні Сергій Федоренко та завідувачка 4-го відділення Львівської інфекційної лікарні Таміла Алексанян.
  • З 22 вересня у 12-ти школах Львова почали працювати пункти щеплення. Там вчителі та вихователі можуть вакцинуватися від коронавірусу.
  • Вакцинація знижує ризик важкого перебігу штаму "Дельта" на 80% — львівська епідеміологиня
  • У Львові почали вакцинувати дітей від 12 років, які мають хронічні захворювання. Для щеплення використовують препарат "Pfizer".
  • Департамент фармаконагляду експертного центру МОЗ оприлюднив звіт про результати спостереження за безпекою вакцин проти COVID-19.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок