У Житомирі проводять раптові антитерористичні навчання

У Житомирі проводять раптові антитерористичні навчання

У Житомирі проводять раптові антитерористичні навчання
СБУ

23 вересня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Житомирській області проводить раптові антитерористичні навчання. Про це Суспільному розповіла пресофіцерка СБУ в Житомирській області Ірина Мартинюк.

За її словами, тренування проходять на об'єкті підвищеної небезпеки – державній організації "Комбінат "Рекорд".

"Тренування бувають різні, – каже Ірина Мартинюк. – Раптові навчання дозволяють перевірити фактичну готовність відомств до дій. Спецнавчання відбуваються в умовах, наближених до реальних".

Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб'єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози.

"Служба безпеки України просить житомирян і гостей міста сприяти проведенню навчань, зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих незручностей, пов'язаних із обмежувальними заходами в обласному центрі, – зауважила Ірина Мартинюк. – Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та з дотриманням прав і свобод жителів".

Служба безпеки України закликає громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної чи терористичної діяльності, інших протиправних дій негайно звертатися за номерами "Гарячої лінії" СБУ в Житомирській області (0412) 47 21 52, (096) 563 02 07, або телефонувати 102.

Читайте також

  • На Житомирщині провели антитерористичні навчання поблизу північного кордону України.
  • У прикордонному районі Житомирщини пройдуть антитерористичні навчання.

Читайте нас у Telegram: головні новини Житомирщини

На початок