"Жовті" обмеження: у Черкасах учні однієї школи навчатимуться дистанційно

"Жовті" обмеження: у Черкасах учні однієї школи навчатимуться дистанційно

Оновлено
"Жовті" обмеження: у Черкасах учні однієї школи навчатимуться дистанційно
Суспільне: Черкаси

У Черкасах усі школи виконали умови вакцинації та продовжують працювати у звичному режимі, окрім 31 гімназії, де 5-11 класи йдуть на дистанційне навчання, повідомив начальник управління освіти департаменту освіти і гуманітарної політики Євгеній Степко.

При Уведенні "жовтого" рівня епіднебезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів, які засвідчують наявність відповідного щеплення, пояснив Степко. Також додав, що 31 гімназія зможе повернутися у звичайний режим роботи, коли відсоток вакцинованих працівників гімназії досягне необхідних для цього 80%.

"Додам, що при «жовтому» рівні епідемічної небезпеки умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу не поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів загальної середньої освіти. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм", — додав освітянин.

За словами директора гімназії Сергія Шамари, адміністрація закладу, вчителі та медики роблять усе можливе для виконання вимоги щодо вакцинування не менш ніж 80% співробітників.

"Лише за кінець серпня — початок вересня спільними зусиллями у колективі цей показник піднявся з 40 до майже 65%. Буквально вчора (22 вересня — ред.) першою дозою були щеплені ще шестеро осіб", — зазначив він.

Що відомо

  • У Черкаській області за добу виявили 171 новий випадок інфікування коронавірусом, повідомили в пресслужбі Мінохорони здоров'я України. Станом на 23 вересня в Україні зафіксували 7 866 нових випадків захворювання на COVID-19.
  • Із 00 годин 00 хвилин 23 вересня на території всіх регіонів України набув чинності "жовтий рівень" епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що передбачає впровадження відповідних карантинних обмежень.
  • Національна академія наук прогнозує подальше збільшення добової кількості нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. Впродовж 22-28 вересня прогнозується в середньому до понад 5200 випадків.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 22 вересня пояснив, як зможе працювати бізнес у "жовтій" та "червоній" карантинних зонах.

Читайте також

На початок