Школи та дитсадки Олександрії не закриватимуть до 4 жовтня

Школи та дитсадки Олександрії не закриватимуть до 4 жовтня

Школи та дитсадки Олександрії не закриватимуть до 4 жовтня
Facebook "Сучасна Олександрія"

Школи та дитсадки міста Олександрія Кіровоградської області не закриватимуть до 4 жовтня. Таке рішення ухвалили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розповіла Суспільному речниця міськради Юлія Марюхно.

За її словами, нині в Олександрії від коронавірусу вакцинувалися майже 60 відсотків працівників шкіл.

"З 1193 вчителів щепилися від COVID-19 майже 600 людей. Щоб вакцинувалися інші охочі і в місті не закривали школи та дитсадки, їм дали можливість зробити це до 4 жовтня. Ми продовжили роботу пункту вакцинації у Палаці культури "Світлопільський" з 15:00 до 19:00. В день в Олександрії щеплюють майже півтори сотні людей".

Юлія Марюхно сказала, що нині від коронавірусу вакцинувалися 80 відсотків і більше працівників п'яти шкіл і двох садочків. Усього в місті працює 17 шкіл та 16 дитячих садків.

Що відомо

21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 23 вересня. Для відвідування навчальних закладів необхідно, щоб не менше 80% працівників були щеплені щонайменше однією дозою вакцини від COVID-19 або вже перенесли захворювання.

Читайте також

На початок