Дощі на півночі та потепління на заході. Погода 23 вересня

Дощі на півночі та потепління на заході. Погода 23 вересня

Дощі на півночі та потепління на заході. Погода 23 вересня
ілюстративне фото Pixabay

23 вересня температура повітря на більшості територій Україні триматиметься на рівні +8°С... +12°С, тільки на півдні та заході підніметься до +14°С.

Такі дані наводить Укргідрометцентр.

У північних областях синоптики прогнозують дощі, денна температура триматиметься на рівні +9°... +11°С, нічна — +4°... +6°С.

У Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях також будуть дощі, температура вдень становитиме +10°... +12°С , вночі — +5°... +7°С .

У Волинській, Рівненській, Тернопільській, Вінницькій, Хмельницькій, Івано-Франківській та Львівській областях триматиметься хмарна погода, денна температура підніметься до +12°... +14°С, нічна становитиме до +3°... +5°С.

На сході очікується дощова погода. Денна температура повітря підніметься до +11°... +13°С, нічна — +5°... +7°С.

На півдні, у Херсонській та Одеській, Миколаївській — хмарно з проясненнями. Температура підніметься до +12°... +14°С.

Що відомо

  • Промислові регіони України, зокрема, сходу, потребують впровадження "чистих" технологій задля підвищення якості життя мешканців цих територій.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок