У Миколаєві обговорили маршрути до мікрорайону Варварівка. На виконком запросили перевізника

У Миколаєві обговорили маршрути до мікрорайону Варварівка. На виконком запросили перевізника

У Миколаєві обговорили маршрути до мікрорайону Варварівка. На виконком запросили перевізника
Фото: Суспільне Миколаїв

22 вересня на засіданні виконкому Миколаївської міськради розглянули питання вартості проїзду до мікрорайону Варварівка. До участі запросили директора фірми-перевізника "Гуріг-Сервіс" Павла Котельникова. Чоловік пропонує закільцювання двох маршрутів.

Думки миколаївців щодо роботи двох маршрутів і ситуації з вартістю проїзду висловили члени виконкому, голова громадської організації "Майбутнє Миколаєва" Андрій Стахурський та речниця комунального підприємства "Миколаївпастранс" Катерина Стоколяс. Основні проблеми: наявність у салоні табличок з номером маршруту та вартості проїзду.

"Перевести маршрутку №3 на №3-А, де дорожча вартість. Після 21:00, а то і раніше, взагалі не дотримуються графіків. На маршрутку неможливо потрапити, пересування мешканців ускладнюється. Кількість транспорту суттєво зменшена", – сказав представник ГО "Майбутнє Миколаєва" Андрій Стахурський.

Читайте також: "У Миколаєві відбулись збори корабельного складу резервістів ВМС України"

"Маршрут №3 – це шість гривень, менше ніж 10 км. Маршрут №3-А, який робить крюк через Турбазу, сім гривень, він понад 10 км. З чого виникає багато конфліктів і непорозумінь саме на цьому маршруті? Люди сідають у "трійку", вони знають, що вона шість гривень, з них беруть сім, але маршрутка на Турбазу не завертає. Просто люди хочуть знати, куди вони сідають: на №3, чи на №3-А", – говорить речниця КП "Миколаївпастранс" Катерина Стоколяс.

За словами директора фірми-перевізника, таблички з номером маршруту та вартістю проїзду встановили 21 вересня.

Щодо самих маршрутів пропонує таке вирішення ситуації.

"Є пропозиція закільцювати два маршрути, щоб і Турбаза, і жителі по Одеському шосе могли сплачувати одну вартість, а не пересідати на кінцевій. Щоб обидва маршрути були кільцевими, це створить зручності для громадян", – сказав директор фірми-перевізника "Гуріг-сервіс" Павло Котельников.

Не погоджується з такою пропозицією заступник міського голови Юрій Андрієнко. Говорить, що за цим конфліктом між пасажирами та перевізником слідкують.

"Я вважаю, що це неправильно, але додатково вивчимо найближчим часом. Якщо закільцюємо "трійку", вона вже буде більше встановленого кілометражу і це вже не буде маршрут по шість гривень, він буде по сім гривень. У мене є пропозиція по зміні маршруту. Не закільцювання, а у протилежному напрямку по тому самому маршруту, повз турбазу", – говорить Юрій Андрієнко.

Віталій Луков, запропонував управлінню транспорту на наступному засіданні виконкому надати інформацію: що можемо змінити в цьому напрямку. Також взяти на контроль питання встановлення трекерів. За два тижні обговорити та виконання зобов’язань перевізником, і моніторинг управління транспорту.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок