Про зниклих дітей сповіщатиме новий додаток в соцмережі

Про зниклих дітей сповіщатиме новий додаток в соцмережі

Про зниклих дітей сповіщатиме новий додаток в соцмережі
Фото: Суспільне

Facebook у партнерстві з Ювенальною поліцією, Кіберполіцією та Міністерством цифрової трансформації запускає в Україні інструмент для сповіщення про зниклих дітей AMBER Alert. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА з посиланням на Міністерство цифрової трансформації України.

У разі зникнення дитини Facebook поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його/її бачили востаннє. Ці сповіщення міститимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

Як зазначив Ігор Клименко, Голова Національної поліції України, об’єднання зусиль поліції та всієї небайдужої Facebook-спільноти дасть можливість врятувати дитину від можливої небезпеки.

Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України, зауважив: «Як показує світовий досвід, вчасне повідомлення про зникнення допомагає місцевій громаді активно долучитися до пошуку. Працюємо над впровадженням такого інструмента разом з Facebook, Ювенальною поліцією та Кіберполіцією України».

На початок