Готовність "Миколаївоблтеплоенерго" до опалювального сезону 90 відсотків – Микола Логвінов

Готовність "Миколаївоблтеплоенерго" до опалювального сезону 90 відсотків – Микола Логвінов

Готовність "Миколаївоблтеплоенерго" до опалювального сезону 90 відсотків – Микола Логвінов
Фото: Суспільне Миколаїв

Технічна готовність Обласного комунального підприємства (ОКП) "Миколаївоблтеплоенерго" до опалювального сезону станом на 22 вересня становить 90 відсотків. До офіційного початку сезону підприємство буде готове повністю.

Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповів директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов.

"Наразі триває реконструкція двох котелень. Решта котелень до опалювального сезону готові. Мережі практично всі готові. Ми завершуємо там ремонтні роботи. На 15 жовтня 2021 року підприємство буде готове на 100 відсотків", – сказав Микола Логвінов.

Очільник підприємства розповів, що роботи з підготовки до зими виконувались як за власні кошти підприємства, так і коштом позик Світового банку. Зокрема, за проєктом Світового банку ОКП "Миколаївблтеплоенерго" здійснює реконструкцію п'яти котелень. Три з них були модернізовані у 2020 році. Це котельні на проспекті Героїв України, вулицях Білій та Спортивній. Там встановлені нові котлоагрегати, замінені мережеві та підживлювальні насоси.

"Також ми повністю переобладнуємо котельню на Новозаводській, 48, яка була останньою з паровим циклом. Ми планували перенести це на наступний рік, але бачимо ціну на газ і розуміємо, що нам потрібна максимальна економія. Тому зараз ми будуємо нову, сучасну, модернізовану котельню", – розповів Микола Логвінов.

Читайте також: "Реконструкція котелень. У Миколаєві готуються до початку опалювального сезону"

За словами Миколи Логвінова, у 2016–2017 роках втрати підприємства у теплових мережах складали 24 відсотки. Зараз вони на рівні 10 відсотків при нормативі 8,8 відсотка. Економія газу на нових котельнях становить близько 20 відсотків від попереднього споживання.

Крім того, за словами Миколи Логвінова, у людей з’явилася можливість більш економно споживати тепло.

"Ми встановили 93 індивідуальних теплових пункти в Корабельному районі. Це дозволило людям економити від 5-ти до 25-ти відсотків споживання тепла. Ми також переглянули температурний графік у бік зниження. Це дасть можливість людям менше сплачувати", – розказав Микола Логвінов.

ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" обслуговує 85 тисяч абонентів в усіх районах Миколаєва, забезпечуючи централізованим опаленням 60 відсотків жителів міста.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок