Вінницькі підприємці отримають гроші на реалізацію бізнесу

Вінницькі підприємці отримають гроші на реалізацію бізнесу

Більше 2 мільйонів гривень на реалізацію стартапів підприємців виділять із обласного бюджету. Це дозволить створити 55 робочих місць в області, — розповів голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

У цьогорічному конкурсі перемогли 33 бізнес-плани, де 21 переможець — це бізнесмени-початківці, ще 12 переможців зможуть розширити існуючий бізнес.

Серед проєктів — мініптахоферма, заточка інструментів, вирощування мікрозелені.

Вінничанка Ольга Суханова перемогу отримала за проєкт дизайну-інтерʼєрів. Гроші, каже, витратить на облаштування ще одного робочого місця для нового члена команди.

"Завжди зʼявляються нові, цікаві матеріали і технології. Ніколи не сумно, завжди можна застосовувати щось цікаве в своїй роботі", — каже переможниця обласного конкурсу стартапів Ольга Суханова.

Найбільше, каже дизайнерка, подобається працювати над новими стилями, втім вдається це не часто, бо зазвичай доводиться втілювати задум замовника.

"Притримуватись своєї стилістики — це бажання кожного дизайнера, але поки я лише розпочинаю свій шлях, тому прислухаюсь до замовника і втілюю його бажання", —розповіла Ольга Суханова.

Ольга розповідає, коли побачила анонсування обласного конкурсу стартапів — вирішила, братиме участь.

Вінницькі підприємці отримають гроші на реалізацію бізнесу
Суспільне Вінниця

За умовами конкурсу потрібно було написати бізнес-план і вказати у скільки обійдеться його реалізація. Тоді, додає Ольга, у планах було розпочати власну справу. Написання бізнес-плану, додає Ольга, допомагає підприємцю-початківцю зрозуміти скільки грошей знадобиться для втілення ідеї.

"Це обладнання робочого місця, стіл, компʼютер. Базові речі для того, щоб розвиватися", — зазначила Ольга.

Ще до старту конкурсу до Ольги звернулися з проханням розробити дизайн нової квартири. Саме його дівчина використала для участі і успішно захистила перед журі в обласній раді.

Вінницькі підприємці отримають гроші на реалізацію бізнесу
Суспільне Вінниця

Ольга Суханова на реалізацію свого проєкту — отримає 50 тисяч гривень. Каже, хоче, аби її команда дизайнерів поповнилася. Тож, виграні гроші планує витратити на облаштування ще одного робочого місця.

Вінницькі підприємці отримають гроші на реалізацію бізнесу
Суспільне Вінниця

Всього на конкурс надійшло 117 заявок. За гроші з обласного бюджету, а це 2 мільйони 400 тисяч гривень, реалізовуватимуть 33 бізнес-ідеї, розповіла працівниця апарату ОР Єлизавета Савчук.

Читайте також

  • "Картка життя": у Вінниці презентували соціальний паспорт для людей похилого віку
  • "Алея життя". У Вінниці висадили яблуні на честь донорів органів
На початок