У Харкові усі садочки та школи зможуть працювати у "жовтій" зоні епіднебезпеки — обладміністрація

У Харкові усі садочки та школи зможуть працювати у "жовтій" зоні епіднебезпеки — обладміністрація

У Харкові усі садочки та школи зможуть працювати у "жовтій" зоні епіднебезпеки — обладміністрація
Суспільне Харків

У Харкові усі заклади дошкільної та середньої освіти виконали умову роботи у "жовтій" зоні епіднебезпеки — у них вакциновано мінімум 80% персоналу. По області за день до запровадження "жовтої" зони лишається ще понад 100 закладів, які цей мінімум не виконали.

Про це на брифінгу розповів заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

"По місту Харкову питань немає — усі школи виконали це завдання, колективи вакциновані. По дошкільних закладах міста така ж ситуація. Є районі області — серед лідерів, в Ізюмському районі — нуль закладів освіти (ред. — де не виконали норму), у Красноградському — один, по п'ять закладів освіти мають незавершений обсяг Чугуївського та Лозівського районів", — сказав Черняк.

Скільки закладів освіти не виконають умову у мінімум 80% вакцинованого персоналу хоча б однією дозою вакцини, в обладміністрації підсумують наприкінці дня 22 вересня. Як працюватимуть школи, які на ранок 23 вересня не матимуть 80% вакцинованого персоналу — в адміністрації чекають на інструкції після засідання Уряду, сказав Черняк.

"По області взагалі середній відсоток — 75% вакцинованих освітян. Станом на сьогодні на ранок", — додав Черняк.

Школи міста, у яких провакциновані 80% освітян, можуть на власний розсуд вносити зміни до графіка занять, сказала журналістам заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

"Вони працюватимуть у карантин, бо мають 80% провакцинованих співробітників. Стосовно дітей і вчителів, це буде на вході замір температури, масковий режим, максимальне провітрювання, можливо, вкорочені уроки", — сказала Горбунова-Рубан.

Що відомо

  • З 23 вересня в Україні запровадили "жовту" зону карантину.
  • За інформацією обладміністрації на 21 вересня, майже 88% шкіл та 77% дитсадків на Харківщині можуть працювати у "жовтій" зоні карантину.
  • За добу 21 вересня на Харківщині виявили понад 770 випадків коронавірусу.
На початок