"Так я можу". Миколаїв долучається до міжнародного благодійного проєкту

"Так я можу". Миколаїв долучається до міжнародного благодійного проєкту

"Так я можу". Миколаїв долучається до міжнародного благодійного проєкту
Фото: Суспільне Миколаїв

Близько 50 дітей візьмуть участь у спортивному святі, яке дасть старт проєкту "Так я можу" за програмою міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation, що підтримує дітей з ментальноюМентальною називають інвалідність, спричинену психічним розладом інвалідністю.

Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповів керівник Громадської організації (ГО) "Футбольна академія "Вікторі" Дмитро Сєрогодський.

Захід відбудеться 23 вересня 2021 року в Миколаєві, на стадіоні в парку "Перемога".

"Ми близько року вели перемовини з представниками Parimatch, тож дуже раді, що цей проєкт нарешті стартує і в Миколаєві. Це вже 14 регіон в Україні, де реалізується цей проєкт. У святі беруть участь вихованці інтернатних закладів Миколаєва, також очікуємо команду з Первомайська", — сказав Дмитро Сєрогодський.

Ініціаторами заходу виступили "Футбольна академія "Вікторі", жіночий футбольний клуб "Ніка" та ГО "Усмішка дитини".

За словами заступниці керівниці ГО "Усмішка дитини" Олени Корсунської, спортивним напрямком організація займається вже три роки. Розпочалося все з футбольної групи, яку взялася тренувати одна з мам, тренерка-реабілітологиня з адаптивного футболу, головна тренерка жіночого футболу в Миколаївській області Яна Манчик.

"На сьогодні ми розвиваємо такі напрямки як фехтування, шахи, легка атлетика, дуже б хотілося організувати ще групи плавання, але немає наразі підготовлених фахівців, які можуть працювати з "ментальниками", — розказала Олена Корсунська..

Загалом ГО "Усмішка дитини" опікується понад 200 сім'ями, які виховують дітей з ментальною інвалідністю.

Як повідомила керівниця ГО "Усмішка дитини" Світлана Зубеніна, через погодні умови, захід можуть перенести до спорткомплексу "Надія".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок