Черкаські спортсмени вибороли 35 медалей чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Черкаські спортсмени вибороли 35 медалей чемпіонату України зі спортивного орієнтування Фото: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧОДА

Черкаські спортсмени вибороли 35 медалей чемпіонату України зі спортивного орієнтування. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування відбувся у Вінниці 16-19 вересня.Спортсмени виборювали медалі на спринтерських дистанціях впродовж чотирьох змагальних днів.

За нагороди змагались понад 400 спортсменів із 20 областей, а також команда з Білорусі. До складу збірної Черкаської області увійшло 16 спортсменів.

Чемпіонами України в довгому спринті стали Дарина Кошель та Єгор Зозуля. Срібними призерами стали Іванна Панченко, Максим Березняк, Андрій Хмельов та Анастасія Хворостян.

На дистанції нокаут спринт золоті медалі здобули Дарина Кошель, Єгор Зозуля та Максим Сухенко. Іванна Панченко, Анастасія Кордонська та Анастасія Хворостян вибороли срібні медалі.

На дистанції спринт золоту медаль здобула Анастасія Хворостян, срібні - Дар'я Білоус, та Єгор Зозуля.

Черкаські спортсмени вибороли 35 медалей чемпіонату України зі спортивного орієнтуванняФото: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧОДА

В естафетах в категорії МІХ 12 перше місце вибороли Іванна Панченко, Єгор Зозуля, Максим Сухенко та Віра Запісочна.

В категорії МІХ 14 срібло здобули Дарина Кошель, Максим Березняк, Євгеній Завалко та Софія Якименко.

В категорії МIX 16 срібло здбули Дар'я Білоус, Тимофій Різник, Андрій Хмельов та Анастасія Хворостян.

В категорії МІХ 18 срібло вибороли Анастасія Зелена, Артем Курбатов, Анастасія Кордонська та Валерія Мироненко.

У підсумку спортсмени області вибороли 35 медалей та посіли друге загальнокомандне місце.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України