Дивіться тизер фільму "Макбет" Джоела Коена

Дивіться тизер фільму "Макбет" Джоела Коена

Дивіться тизер фільму "Макбет" Джоела Коена

Сервіс Apple TV+ і кіностудія А24 випустили перший тизер фільму "Макбет" ("Трагедія Макбета"), режисером і автором сценарію якого виступив володар "Оскара" Джоел Коен. Фільм знятий за трагедією Вільяма Шекспіра.

Сюжет картини відповідає твору. Відьми переконують Макбета в тому, що тому судилося стати королем, і він вибирає сторону зла для досягнення цілей. В кінці тізера чути голос відьми, яка шепоче "в мене пальці засвербіли - щось недобре прилетіло".

Роль Макбета зіграє Дензел Вашингтон, а леді Макбет - Френсіс Макдорманд. Фільм вийде в прокат в кінотеатрах 25 грудня, а на стрімінговому сервісі - 14 січня.

Що відомо

  • Шекспір написав "Макбет" 1623 року. Трагедія віддалено заснована на історії шотландського короля Макбета.
  • "Макбет" - це трагедія про природу тиранії, диктату однієї людини і параної, яка може бути у лідерів, які живуть в умовах розпаду держави. Макбетом керує жага влади і зацикленість на своїй дружині.
  • Перші переклади "Макбет" українською мовою зроблені у кінці XIX- початку XX століть. Їх робили Юрій Федькович, Павлин Свєнціцький, Леся Україна, Пантелеймон Куліш.
  • П'єса екранізувалась та адаптувалась для кіно десятки разів. Одна з останніх успішних екранізацій вийшла на екрани у 2015 році. Її зняв режисер Джастін Курзель.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант