Рада ухвалила збір статистики щодо забезпечення українців житлом

Рада ухвалила збір статистики щодо забезпечення українців житлом

Рада ухвалила збір статистики щодо забезпечення українців житлом
УНІАН

Верховна рада ухвалила постанову "Про невідкладні заходи щодо забезпечення реалізації права громадян на житло". Документ передбачає збір статистичних даних щодо громадян, які потребують забезпечення житлом та динаміки руху квартирних черг.

"За" документ проголосували 343 народних депутатів. Парламент доручив Кабінету міністрів, Державній службі статистики спільно з обласними державними адміністраціями зібрати та проаналізувати у тримісячний строк інформацію щодо забезпечення громадян житлом за категоріями, у розрізі областей, міст, ОТГ, а також в цілому по країні.

Також уряд має дослідити динаміку руху квартирних черг, щоб надалі розробити програму забезпечення громадян житлом.

Урядовці мають підрахувати скільки громадян в Україні потребують поліпшення житлових умов (перебувають на квартирному обліку), забезпечення їх соціальним житлом (перебувають на соціальному квартирному обліку), надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, державної підтримки (шляхом участі у державних та місцевих програмах).

Планується також зібрати дані щодо потреби у коштах для забезпечення громадян житлом з урахуванням середньої вартості житла на відповідній території, динаміки руху житлової черги по роках з 1991 року, статистики отримання житла громадянами за останні 10 років.

Що відомо

  • 8 вересня Кабінет міністрів розподілив субвенцію з державного бюджету, коштом якої планується придбати 46 об'єктів нерухомості для тимчасового проживання приблизно 144 внутрішньо переміщених осіб.
  • Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що у проєкті держбюджету на 2022 рік закладені кошти на забезпечення житлом ветеранів АТО. Майже 4 тисячі осіб мають отримати житло завдяки державі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок