Спортсмени з Костянтинівки вибороли на обласних змаганнях призові місця

Спортсмени з Костянтинівки вибороли на обласних змаганнях призові місця Тренування групи скандинавської ходьби у Костянтинівці, фото: Суспільне Донбас

Спортсмени групи скандинавської ходьби "Крокуємо разом" з Костянтинівки вибороли перше та друге місця на обласних змаганнях у Покровську. У групі займаються люди, віком від 50 років. Це підопічні міського територіального центру. Тренуються тричі на тиждень, щонайменше по дві години. Про це Суспільному розповіла тренерка групи Тамара Губанова.

За словами Тамари Губанової, ходьбою вона займається понад рік, віднедавна тренує групу "Крокуємо разом". Займатися пенсіонери почали цьогоріч у квітні.

"Під час скандинавської ходьби працює 14 груп м'язів, від п'ят до шиї", — каже Тамара.

Тренується група на спортивному майданчику, на якому довжина кола — 250 метрів. За заняття проходять щонайменше 2,5 кілометри.

"Якщо молода група приділяє розминці 10 хвилин, то ми приділяємо розминці 25 хвилин", — пояснює тренерка.

"Делікатне навантаження". Спортсмени з Костянтинівки вибороли на обласних змаганнях призові місцяСуспільне Донбас

Група скандинавської ходьби "Крокуємо разом" тренується тричі на тиждень, щонайменше по дві години

Займається група безкоштовно. Палки для ходьби також видали в терцентрі Костянтинівської міськради, їх для людей літнього віку купили благодійники.

"Молода дуже команда, займаються 12-14 осіб. Ми почали займатися, тому що це делікатне навантаження", — розповіла Суспільному завідувачка відділення денного перебування терцентру Костянтинівської міськради Олена Назаренко.

З Покровська спортсмени привезли Кубок за зайняте друге місце в командних змаганнях. Там вихідними брали участь в обласному чемпіонаті зі скандинавської ходьби. Це другі змагання куди їздили спортсмени, каже Олена. Перші були в Дніпрі.

Золоту медаль за перше місце в індивідуальних змаганнях привезла Тамара Губанова, вона пройшла дистанцію 5 кілометрів швидше за всіх. Свій час жінка назвати не може, бо організатори турніру, за її словами, ще підбивають підсумки.

Друге місце на змаганнях посів 72-річний Віктор Чуб. Чоловік каже, почав займатися влітку.

"Здоров'я відмінне, поки й застуда особливо не бере. Я крім цього ще й на велосипеді. Особливого хвилювання не було. Знав що все одно пройду непогано. Я тут на всіх тренуваннях проходжу не менше 15-тикіл", розповів Суспільному Віктор.

• На наступні змагання спортсмени планують поїхати навесні наступного року.