Перший клуб УПЛ вилетів з Кубка України. "Десну" в кінцівці матчу 1/16 фіналу вибив "Металіст" facebook.com/MetalistFC

Вольова перемога команди-лідера Першої ліги.

Стадія 1/16 фіналу Кубка України з футболу розпочалася двома матчами за участю клубів УПЛ - саме на цій стадії більшість команд Прем'єр-ліги дебютують в розіграші Кубку. І якщо "Рух" на виїзді розгромив "Миколаїв" (3:0), то в іншому матчі зійшлися "Металіст" (лідер Першої ліги) та "Десна".

Попри статус клубу з Першої ліги, саме харківський "Металіст" був фаворитом матчу. Якщо у заявці чернігівського клубу усі українці, то у стартовому складі харків'ян вийшов бразилець Пейшоту, а на заміну - француз Фарес Балулі та дебютант команди, англієць Кадім Харріс.

Саме два іноземці, що вийшли на заміну, допомогли "Металісту" переламати хід матчу. Наприкінці першого тайму "Десна" вийшла уперед - Вікентій Волошин на 44-й хвилині забив перший гол у матчі.

На 60-й хвилині на поле вийшов Харріс - і він зрівняв рахунок у грі на 73-й хвилині. Це перший гол англійця в "Металісті": за 13 хв після дебюту.

Харків'яни продовжували нагнітати і на 88-й хвилині забили вдруге: Олександр Мізюк з передачі француза Балулі вивів "Металіст" уперед, 2:1. Цей гол залишився переможним у матчі.

• Кубок України. 1/16 фіналу

"Металіст" (Харків) - "Десна" (Чернігів) 2:1

Голи: Харріс, 73, Мізюк, 88 - Волошин, 44

• "Металіст" є лідером Першої ліги - 25 очок після дев'яти матчів. "Десна" йде на третьому місці в УПЛ - 16 очок після восьми зіграних турів.
  • "Десна" - перший клуб УПЛ, що вилетів з Кубка України 2021/22. Ще дев'ять команд з УПЛ дебютують у турнірі на стадії 1/16 фіналу, тоді як п'ять ("Динамо", "Шахтар", "Зоря", "Ворскла" та "Колос") - на наступних стадіях.
  • У попередньому розіграші Кубка України "Десна" вилетіла в 1/8 фіналу, а харківський клуб - тоді називався "Метал" - у першому попередньому раунді Кубка.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів