Марлос пояснив, чому змінив бразильське громадянство на українське

Марлос пояснив, чому змінив бразильське громадянство на українське

Марлос пояснив, чому змінив бразильське громадянство на українське
AP

І наголосив, що у будь-якому разі не змінив би свого рішення.

Марлос упродовж чотирьох років виступав за збірну України, отримавши громадянство. Він потрапив у заявку на чемпіонат Європи-2020 та навіть взяв участь у двох поєдинках на турнірі.

Проте Євро-2020 став останнім турніром у кар'єрі Марлоса за збірну України. Після цього півзахисник оголосив про припинення виступів за національну команду, вирішивши зосередитися на клубній кар'єрі.

Найімовірніше, Марлос завершить виступи за "Шахтар" наприкінці 2021 року, про що повідомив в інтерв'ю YouTube-каналу "Гірників". Але також розповів і про те, чому вирішив змінити громадянство.

Чиитайте також: "Прощання буде складним моментом". Марлос - про завершення контракту з "Шахтарем"

За словами Марлоса, він змінив громадянство не через спортивні причини. І не змінював би нічого, якби у нього була така можливість.

"Побудував усе своє життя в Україні. Я тут не заради того, щоб робити комусь приємно чи просто говори проти любов до України. Мені дійсно тут подобається. Люди повинні розуміти, що я зробив те, що не кожен зробить. Дуже багато людей з України критикують: якийсь чувак приїхав з Бразилії сюди, щоб просто грати за збірну. Але ж ні, це все непросто.

"Я змінив своє громадянство, і це було не через футбол. Зробив це, тому що я дуже по-особливому відношуся до України. Це дуже складно. Я дійсно зробив це від серця. Чи шкодую я? Ні. Я б нічого не змінив. Якби була можливість повторити, я б зробив усе абсолютно так само. Якщо б я міг народитися українцем, напевно, я б їм народився".

Марлос отримав можливість виступати за національну команду після того, як проживав на території України більше п'яти років. Виступи в українському чемпіонаті він розпочав у 2012 році за харківський "Металіст".

Що відомо

  • Марлос за збірну України провів 27 матчів, відзначившись одним голом.
  • Сезон 2021/22 - 11-й для Марлоса в українському футболі. Вісім із них він провів у складі "Шахтаря".
  • Крім Марлоса, у складі збірної України виступав інший бразилець за походженням - форвард Жуніор Мораєс. Проте в.о. головного тренера збірної України Олександр Петраков зазначив, що не має намірів запрошувати його у національну команду.
Читайте також: "Дякую, що допомогли, та далі мають грати наші хлопці". Петраков - про Марлоса і Мораєса в збірній
На початок