Шляхопровід у Херсоні: що показав місяць роботи

Шляхопровід у Херсоні: що показав місяць роботи

Шляхопровід у Херсоні: що показав місяць роботи
Суспільне Херсон

Майже місяць як херсонці почали їздити частиною шляхопроводу ХБК-Таврійський. Чи розвантажила нова транспортна розв’язка рух на дорогах та чи зручна вона для водіїв - дізнавалось Суспільне.

Херсонка Ірина Саліхова говорить, шляхопровід зручний для водія, якщо їхати з Бериславського шосе у бік Таврійського, тоді у затори на переїзді не потрапляєш.

"А от коли їдеш з Таврійського мікрорайону, з`їжджаючи з мостопереходу, то знову потрапляєш у ті самі затори. Сюди з`їжджає весь транспорт з боку Бериславського шосе і тут часто і вантажівки стоять, і багато людей з області чи з інших міст. І тому тут дійсно постійні затори", - каже Ірина Саліхова.

Шляхопровід у Херсоні: що показав місяць роботи
Суспільне Херсон

Ірина Саліхова визнає, після зведення частини мостопереходу затори у цій частині стали меншими. Директор Департаменту інфраструктури облдержадміністрації Роман Діденко розповів, що на шляхопроводі зараз діє тимчасова схема організації дорожнього руху, яка передбачена для роботи у тестовому режимі правого проїзду першої черги.

"На цей момент не виконано ще багато робіт. Це встановлення бар`єрного огородження, влаштування тротуарів, велосипедних доріжок. Організація дорожнього руху буде погоджена в комплексі, коли буде добудовано всі 3 черги мостового переходу", - каже Роман Діденко.

Херсонський науковець Мечеслав Чеканович, який надавав консультації при будівництві шляхопроводу ХБК-Таврійський, говорить, незручності для водіїв тимчасові.

"Дехто пропонує зробити ще якісь розв`язки, якісь капітальні такі вирішення. Але, я думаю, що це недоцільно. До того часу, як якісь капітальні вирішення зробимо, я думаю, що частина з`їздів буде побудована, а може і всі", - говорить Мечеслав Чеканович.

Шляхопровід у Херсоні: що показав місяць роботи
Суспільне Херсон

Голова громадської організації "Транспорт Херсонщини" Володимир Молчанов говорить, що зведення частини мостопереходу дало часткове полегшення для руху легкового транспорту, на відміну від вантажівок.

"Вони так само стоять на переїзді. Вони технічно не можуть користуватися мостопереходом. Навіть, якщо їм таки дозволять, то лише напрямок у бік залізничного вокзалу без розвороту", - розповів Володимир Молчанов.

Після облаштування лівого проїзду першої черги шляхопроводу рух в обох напрямках буде здійснюватися 2-ма смугами, сказав Роман Діденко.

Що відомо

  • Прокуратура Херсонської області проводить слідчі дії у справі довгобуду - мостопереходу ХБК – Таврійський. За словами заступника начальника відділу обласної прокуратури Олександра Саніна, триває встановлення обставин розкрадання грошей з цього будівництва.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок