Ліга чемпіонів. Ліон вперше обіграв Ювентус, Ман Сіті здійснив камбек проти Реала Facebook Manchester City

У перших матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів французький Ліон мінімально обіграв туринський Ювентус. У паралельному матчі мадридський Реал на Сантьягу Бернабеу не зумів втримати перевагу і поступився англійському Манчестер Сіті.

Єдиний гол матчу у Франції забив Люка Тусар. На 33 хвилині півзахисник пробив у ближній кут воріт на протихід Шчесному і вивів свою команду вперед.

У першому таймі моменти в туринській команді мали Роналду та Дембеле, а за французів міг забивати Ескамбі, але ударам не вистачало точності,.

У другій половині матчу контроль м'яча перехопив на себе Ювентус, але суперники майже не створювали небезпеки у воротарських майдачиках. Захисники "старої синьйори" не давали розвитку контратакам французів, а Ліон надійно грав біля воріт.

Наприкінці поєдинку Ювентус почав штурм воріт опонентів. Вирвати для свого клубу хоча б нічию мали шанс Ігуаїн та Дібала. Паулу на 88 хвилині пробив у сітку воріт, але арбітр зафіксував офсайд. Двічі в кінцівці туринці могли заробити пенальті, але падіння в штрафному Роналду та все того ж Дібали систему VAR не переконали.

Тож, з рахунком 1:0 Ліон вперше переміг у єврокубках Ювентус, який не завдав жодного удару в площину воріт. Матч-відповідь відбудеться 17 березня в Турині.

Перший тайм матчу в Мадриді не виявив явного лідера на полі. Двічі "містян" міг виводити вперед Жезус, нагоду мав і Бернарду Сілва, але вразити ворота Тібо Куртуа їм не пощастило. За "вершкових" натомість міг відзначитися Бензема, але надійно зіграв голкіпер Едерсон.

На 60 хвилині, Реал таки зумів скористатися помилкою захисників Сіті й Іско, на якого точно відпасував Жуніор Вінісіус, відкрив рахунок зустрічі, 1:0.

За 15 хвилин до завершення матчу підопічні Пепа Гвардіоли заграли агресивніше, і атаки переросли в результат. На 78 хвилині, перегравши у штрафному Серхіо Рамоса, Кевін де Брюйне віддав пас на Жезуса, який переправив м'яч у сітку воріт Куртуа. 1:1.

Вийти вперед англійцям вдалося вже за 5 хвилин. Пенальті на собі заробив Рахім Стерлінг, якого у штрафному збив Карвахаль. Реалізував 11-метровий бельгієць Кевін де Брюйне.

Наприкінці зустрічі мадридці лишилися вдесятьох. Серхіо Рамос грубо сфолив проти Жезуса і отримавши "червону", вирушив до роздягальні.

До фінального свистка рахунок лишився незмінним, і підопічні Зідана спробують відігратися вже в гостях на "Етіхаді" 17 березня.