В апеляційному суді Франківська розглядали справу ексдепутата сільради, якого затримали на хабарі

В апеляційному суді Франківська розглядали справу ексдепутата сільради, якого затримали на хабарі

В апеляційному суді Франківська розглядали справу ексдепутата сільради, якого затримали на хабарі
Суспільне Карпати

В Івано-Франківському апеляційному суді 20 вересня судді розглядали апеляційну скаргу на міру запобіжного заходу колишнього депутата Березівської сільради Богдана Орла, якого 25 серпня 2016 року затримали під час отримання хабаря. До 3 вересня цього року він перебував у розшуку, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Судове засідання відбувалося у форматі відеозв’язку, адже підозрюваний Богдан Орел перебуває у СІЗО. Перед початком розгляду апеляції він заявив, що "не є фізичною особою та не має прізвища".

"Я — людина, статусу людина. Живий мужчина Богдан. Я не є Орел. Я не дозволяю проводити онлайн-конференцію. А якщо є якісь питання – то тільки наживо в суді, під час так званого засідання, оскільки я не розумію, що твориться", — сказав Богдан Орел.

Головуючий суддя Юрій Шкрібляк поспілкувався з прокурором та захисником Богдана Орла. Вони вирішили перенести засідання на 23 вересня.

"Клопотання ваше задоволене. Вас доставлять на судове засідання, коли суд визначить дату", — сказав Юрій Шкрібляк.

Що відомо

25 серпня 2016 року у центрі Івано-Франківська поліція затримала двох посадовців із села Березівка, які отримали 400 тис. грн хабаря за виділення земельної ділянки на території села під автозаправну станцію.

Богдан Орел припинив приходити на засідання і міський суд оголосив його у розшук. 3 вересня цього року, відповідно до ухвали слідчого судді Дмитра Руденка, його знайшли та доправили до суду. На засіданні затриманий відмовлявся відповідати на запитання судді та виступав без дозволу. Після цього суддя Дмитро Руденко ухвалив рішення про видалення підсудного із зали.

Суд ухвалив рішення про застосування щодо Богдана Орла міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без визначення грошової застави.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок