Дивіться цикл відеодискусій про українських поетів

Дивіться цикл відеодискусій про українських поетів

Дивіться цикл відеодискусій про українських поетів

З’явились відеодискусії про українських поетів-класиків - дискусій провели у межах проєкту "Poety. Діалог поколінь".

Вони присвячені життю і творчості Павла Тичини, Грицька Чубая, Чайки Дніпрової, Лесі Українки, Івана Франка, Юрія Клена та Миколи Вінграновського.

Учасниками обговорень стали сучасні письменники, діячі культури, а саме: Юрій Андрухович, Ірина Старовойт, Богдан Тихолоз, Григорій Семенчук, Анатолій Дністровий, Юрко Іздрик, Микола Рябчук та інші.

Наразі у вільному доступі три відео з циклу.

"Poety. Діалог Поколінь – проєкт, що має на меті показати поетів-класиків-ювілярів з нової точки зору, показати їх, як живих особистостей, які так само, як і ми зараз, любили, дружили, спілкувались між собою, переживали певні події та виражали це у своїй творчості. І ми пам’ятаємо про це, пам’ятаємо та надихаємось", – заявили організатори проєкту "Львівський культурний центр".

У межах проєкту проводять запис музичного альбому пісень на вірші поетів у виконанні симфонічного оркестру та готують концерт, що стане прем’єрою альбому.

Що відомо

"Львівський культурний центр" - громадська організація. Її створили у 2017 році для розвитку культурного середовища Львова та його культурного потенціалу. Ідейна ініціаторка проєкту – Соломія Чубай.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант