У Золотому відкрили гурток 3D-модулювання

У Золотому відкрили гурток 3D-модулювання

У Золотому відкрили гурток 3D-модулювання
. Діти займаються у гуртку 3D моделювання, фото: Суспільне

У Золотому запрацював гурток 3D-моделювання. Організували його на базі Золотівського ліцею №5 за підтримки програми ООН з відновлення та розбудови миру. Займаються в ньому усі охочі. Про це Суспільному розповіла вчителька інформатики Золотівського ліцею №5 Юлія Придорожко.

Збираються гуртківці раз на тиждень. Невдовзі почнуть опановувати ЗD-принтер. Зараз на базі Золотівського ліцею №5 займаються 3 групи по 15 людей.

"У мене виникла ідея запросити жінок "золотого віку" до гуртка. І я була приємно вражена, бо вони із задоволенням малюють 3D-ручками і все в них виходить дуже добре", додала Юлія Придорожко.

Як розповіла Суспільному відвідувач школяр Артем, для нього малювати 3D-ручкою – це щось нове.

"Малювати 3D-ручкою – це щось нове. Це не так, як малювати олівцем. Це 3D-модель, яка в тебе вже залишається. Треба малювати не просто "один-два", треба малювати чіткими лініями, як ось тут. Щоб не було проміжків", розповів школяр Артем.

За словами вчительки Юлія Придорожко, ЗD ручку заправляють пластиком потрібного кольору. Всередині він нагрівається - і можна творити. Чим щільніше накладають смужки матеріалу, тим охайнішим буде виріб.

Що відомо

  • Організували гурток у співпраці з громадською організацією "Гірський БУМ" за проєктом малих грантів Програми ООН з відновлення та розбудови миру.
  • На обладнання було витрачено близько 30 тисяч гривень.
  • Два ноутбуки купили за гроші Гірської військово-цивільної адміністрації.

Читайте також

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок