Справа підозрюваного у вимаганні Казимірова. Що відбувається в суді

Справа підозрюваного у вимаганні Казимірова. Що відбувається в суді

Доповнено
Справа підозрюваного у вимаганні Казимірова. Що відбувається в суді
Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

У Центральному районному суді міста Миколаєва 20 вересня відбулося судове засідання: обрання запобіжного Запобіжні заходи – це заходи процесуального примусу, які застосовуються з метою запобігти можливості приховатися від слідства і суду, перешкодити встановленню об’єктивної істини та здійсненню правосуддя, а також продовжити злочинну діяльність.заходу підозрюваному у вимаганні Олексію Казимірову. Третій раз поспіль чоловік на засідання суду не прийшов.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Валентина Гурова.

Адвокат підозрюваного Микола Трушніков вранці 20 вересня надав клопотання до канцелярії суду щодо відводу судді Світлани Скрипченко. Заяву розглядає суддя Галина Подзігун.

На запитання судді Подзігун: "Де зараз перебуває Олексій Казиміров?", – адвокат підозрюваного відповів: "Не знаю".

Справа підозрюваного у вимаганні Казимірова. Що відбувається в суді
Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Відповідно до заяви адвоката, на суддю Скрипченко здійснюють тиск присутні на засіданнях представники засобів масової інформації (ЗМІ), відчувається упередженість судді Скрипченко до родини Казимірових.

Суддя Пізгун не задовольнила відвід слідчого судді. Справу Казимірова надалі розглядатиме суддя Скрипченко. Засідання призначили на 12:30.

Олексію Казимірову та його батькові інкримінують ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України: вимагання, вчинення дій майнового характеру, поєднане із погрозою вбивством, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років.

За словами речниці обласної прокуратури Валерії Власової, їх підозрюють у вимаганні грошей у сумі 800 доларів від місцевого жителя.

Засідання, анонсоване на 12:30, розпочалося о 12:52.

Справа підозрюваного у вимаганні Казимірова. Що відбувається в суді
Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Відповідно до постанови судді Світлани Скрипченко від 17-го вересня, підозрюваного Олексія Казимірова мали доставити до зали судових засідань примусово. Де перебуває Олексій Казиміров, його адвокат не знає.

Розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу Олексію Казимірову без підозрюваного не продовжили. Суддя Світлана Скрипченко нагадала учасникам процесу, про те, що ухвала про примусовий привід підозрюваного має бути виконана.

Розгляд справи перенесли на 14:30 22-го вересня.

Що відомо

  • У Центральному районному суді міста Миколаєва 16 та 17 вересня 2021 року відбувалися судові засідання. Підозрюваному у вимаганні Олексію Казимірову мали обрати запобіжний захід. За словами речниці обласної прокуратури Валерії Власової, Казимірова та його батька, 71-річного Олексія Тумка, підозрюють у вимаганні грошей у сумі 800 доларів від місцевого жителя. Чоловік на засідання суду не приходив. 16-го вересня Адвокат Микола Трушніков говорив, що Олексій Казиміров перебуває на самоізоляції. На засіданні 17-го вересня адвокат повідомив, що у підозрюваного "психологічний зрив".
  • 11 травня 2018 в Заводському районному суді м. Миколаєва відбулось засідання у справі Олексія Казимірова, якого підозрювали в управлінні автомобілем в стані наркотичного сп'яніння. Тоді Казимірову призначили штраф у сумі 10 200 гривень, але 13 червня 2018 суддя Жанна Яворська закрила справу за недоведеністю.
  • Олексій Казиміров не вперше у залі суду: лютого 2011 року Олексій Казиміров на автомобілі "Мерседес" збив 20-річну Юлію Каланчеву. Жінка загинула на місці події. Центральний районний суд Миколаєва від 26 січня 2012 року Казимірова визнав винним та призначив покарання ‒ шість років позбавлення волі. Втім, Білозерський районний суд Херсонської області 20 липня 2012 року прийняв рішення про звільнення Олексія Казимірова від подальшого відбування покарання у зв’язку з тяжкою хворобою.
  • У квітні 2018 року Олексію Казимірову повідомили про підозру за невиконання судових рішень. Він ухилявся від виплати компенсації батькам Юлії Каланчевої. Лише після суду Казиміров виплатив батькам загиблої гроші.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок