Рада розгляне проєкт державного бюджету на 2022 рік 21 вересня – Разумков

Рада розгляне проєкт державного бюджету на 2022 рік 21 вересня – Разумков

Рада розгляне проєкт державного бюджету на 2022 рік 21 вересня – Разумков
liga.net

Верховна рада почне розгляд законопроєкту про державний бюджет на 2022 рік на засіданні 21 вересня.

Про це на засіданні погоджувальної ради заявив голова Верховної ради Дмитро Разумков.

"У вівторок планується до розгляду закон про державний бюджет України. Я хотів би віддати належне та подякувати Кабінету міністрів, який вчасно, відповідно до діючого законодавства України, вніс даний законопроєкт на розгляд Верховної ради України. Комітет також опрацьовує проєкт і ми зможемо вчасно розглянути цей важливий законопроєкт", – наголосив Разумков.

Читайте також: Яким буде бюджет-2022. Пояснив міністр фінансів

За словами голови ВР, проєкту бюджету України буде приділено "багато уваги". Паралельно парламент буде працювати над кошторисом Верховної ради на наступний рік.

15 вересня Кабінет міністрів затвердив проєкт Державного бюджету на 2022 рік. Його пріоритети — охорона здоров'я, освіта, інфраструктура, цифровізація, безпека та оборона. Прогнозований курс гривні до долара у 2022 становитиме 28,6.

Що відомо

  • Згідно з законодавством, Кабінет міністрів України щороку подає до Верховної ради проєкт закону про Державний бюджет України на наступний рік не пізніше 15 вересня поточного року. Разом із проєктом закону подається доповідь про хід виконання Державного бюджету України поточного року.
  • 15 вересня Кабінет міністрів затвердив проєкт Державного бюджету на 2022 рік. Його пріоритети — охорона здоров'я, освіта, інфраструктура, цифровізація, безпека та оборона. Прогнозований курс гривні до долара у 2022 становитиме 28,6.
  • Згідно з проєктом бюджету, у 2022 році 2,6 мільярда гривень підуть на закупівлю вакцин проти коронавірусу і 157 — на нову програму медичних гарантій.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок