Влада Індії планує відкрити країну для туристів вперше за півтора року

Влада Індії планує відкрити країну для туристів вперше за півтора року

Влада Індії планує відкрити країну для туристів вперше за півтора року
Святкування народження Ганеші, індуїстського бога мудрості, благополуччя і щастя в Мумбаї, 19 вересня 2021 року, фото: АР

Влада Індії планує відкрити країну для іноземних туристів вперше за півтора року на тлі скорочення випадків захворювання на коронавірус.

Як повідомляє The Hindu, офіційне оголошення про дозвіл іноземним туристам відвідувати Індію може надійти протягом наступних 10 днів.

"Керівники Міністерства внутрішніх справ Індії обговорюють з усіма зацікавленими сторонами передбачувану дату та умови відкриття країни для іноземних туристів", – ідеться у повідомленні.

Першим п'ятьом тисячам туристів можуть вручити безкоштовні візи як спробу відродити сектори туризму, гостинності та авіації, які сильно постраждали від пандемії COVID-19 з березня 2020 року, коли було оголошено про національний нокдаун.

19 вересня в Індії було зареєстровано 30 773 нових випадки захворювання, в той час, як число активних випадків знизилося до 320 тисяч. Країна залишається на другому місці в світі за кількістю зареєстрованих випадків коронавірусу з початку пандемії.

У квітні 2021-го лікарні Індії не справлялися з напливом хворих, а тіла померлих спалювали прямо на вулицях. На той момент Індія була одним з найбільших виробників вакцини, втім щеплення там отримали менше ніж 2% людей. 15 квітня Індія оновила рекорд за новини випадками коронавірусу. Тоді виявили 200 тисяч випадків COVID-19 за добу. 20 квітня Індія вирішила вакцинувати все доросле населення через поширення COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок