Українські військові запровадили понад 170 стандартів НАТО за пів року – ЗСУ

Українські військові запровадили понад 170 стандартів НАТО за пів року – ЗСУ

Українські військові запровадили понад 170 стандартів НАТО за пів року – ЗСУ
Міноборони

У Збройних силах України запроваджено 303 нормативних документи НАТО – ці стандарти використовуються у різних галузях ЗСУ. За пів року у ЗСУ імплементували понад 170 стандартів НАТО.

Про це повідомив начальник відділу Головного управління військового співробітництва та верифікації ЗСУ Андрій Павелко, передає АрміяІнформ.

"На сьогодні вже запроваджено 303 нормативних документи НАТО шляхом розроблення 331 національного документа. Запроваджені стандарти НАТО застосовуються у таких галузях, як воєнна політика, безпека та стратегічне планування, операції та бойові дії, розвідка, інформаційні та психологічні операції, зв’язок, розроблення, поставлення на виробництво та прийняття на озброєння зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, стратегічні комунікації та гендерні перспективи", – зазначив Павелко.

Читайте також: Україна в НАТО. Чи станемо членами Альянсу і які умови

У лютому 2021-го у Міністерстві оборони заявляли, що стандартів НАТО близько 1200 одиниць.

“Це лише невеличка частина документів НАТО, яка направлена виключно на забезпечення досягнення оперативної та технічної сумісності сил оборони”, – говорив тоді начальник Управління стандартизації, кодифікації та каталогізації Міністерства оборони Олександр Кумеда.

Він казав, що у лютому в ЗСУ було запроваджено 128 стандартів НАТО. Таким чином, за пів року у ЗСУ імплементували 175 стандартів НАТО.

Що відомо

  • 14 червня у НАТО підтвердили обіцянку прийняти Україну до складу Альянсу.
  • 12 червня 2020 року Україна отримала статус партнера розширених можливостей НАТО, що надає змогу для тіснішої військово-промислової співпраці, працевлаштування українців у структурах альянсу і додаткового захисту від нього.
  • За словами генерального секретаря НАТО, терміни вступу України до НАТО залишаються невизначеними, але демократичні реформи наблизять країну до членства в Альянсі.
Читайте також: США підтримуватимуть Україну на шляху до вступу в НАТО – Байден
На початок