Україна виборола п'яту медаль на чемпіонаті світу з каное-веслування: "бронза" - у каное-четвірці AP

Перша бронзова нагорода на турнірі.

Україна виборола п'яту медаль на чемпіонаті світу з веслування на каное та байдарках, що проходить у Копенгагені. Українки у жіночій каное-четвірці здобули "бронзу" на дистанції 500 метрів.

Перед заключним днем фіналів Україна йшла лідером у медальному заліку чемпіонату світу, вигравши чотири медалі, три з яких - золоті. Дві медалі були здобуті саме у жіночому каное: Людмила Лузан та Анастасія Четверікова виграли "золото" у каное-двійці, після чого Лузан ще виграла в одиночці.

Розпочати другий день фіналів з медалі могла Людмила Лузан у каное-одиночці (200 метрів), проте там вона посіла четверте місце. Підкорилася третя медаль на чемпіонаті світу Лузан у каное-четвірці.

У фіналі каное-четвірки на дистанції 500 метрів Україна була представлена у складі Людмили Лузан, Олени Циганкової, Юлії Колесник та Анастасії Четверікової. У цій дисципліні українки одразу відібралися у фінал, де мали боротися проти ще п'яти команд.

Головними суперниками України у фіналі стали каноїстки з Угорщини та Білорусі. Саме ці три команди боролися за медалі.

Українська четвірка більшу частину дистанції пливла позаду Угорщини та Білорусі, які боролися між собою за "золото". Проте поступово українки почали наближатися до угорок та вже з ними сперечатися за срібну нагороду.

Боротьбу за "срібло" українська четвірка програла, але бронзову медаль здобула. Першу у заключний день змагань.

Каное-четвірка. 500 метрів, жінки

1. Білорусь - 1:48.62 хвилини
  2. Угорщина - 1:49.50 хвилини
  3. Україна - 1:49.79 хвилини

Загалом Україна здобула на чемпіонаті світу з каное п'ять медалей. "Бронза" у каное-четвірці стала першою для України на турнірі в Копенгагені.

Усі медалі України на чемпіонаті світу-2021 з веслування на каное та байдарках

• "золото": Людмила Лузан, Анастасія Четверікова (каное-двійка, 500 метрів), Віталій Вергелес, Андрій Рибачок, Юрій Вандюк, Тарас Міщук (каное-четвірка, 500 метрів), Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін (байдарка-четвірка, 500 метрів)
  • "срібло": Людмила Лузан (каное-одиночка, 500 метрів)
  • "бронза": Людмила Лузан, Олена Циганкова, Юлія Колесник та Анастасія Четверікова (каное-четвірка, 500 метрів)
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів