В Англії футболіст отримав жовту картку за "лоу-кік" проти суперника: відео

Гравець ударив суперника, але з поля його не вилучили.

У поєдинку другого дивізіону чемпіонату Англії між командами "Лутон Таун" та "Свонзі" відбувся інцидент, після якого за неспортивну поведінку арбітр зустрічі показав гравцеві жовту картку замість червоної.

Інцидент трапився у першому таймі поєдинку. На 28-й хвилині півзахисник "Лутона" Генрі Ленсбері жорстко вдарив по ногах захисника "Свонзі" Раяна Меннінга, який ішов у напрямку до м'яча.

Після удару Ленсбері гравець "Свонзі" опинився на газоні, тримаючись за ногу, а між командами ледь не розпочалася сутичка. Попри це, арбітр зустрічі не лише не вилучив футболіста з поля, але й покарав як Ленсбері, так і Меннінга жовтими картками.

За що арбітр покарав гравця "Свонзі"?

Перед інцидентом "Лутон" вів у рахунку 3:0. Причому третій гол команди було забито за п'ять хвилин перед порушенням правил.

Гравці "Лутона" заробили штрафний удар на своїй половині поля. Ленсбері намагався його виконати, але на заваді став Меннінг, який повільно рухався у напрямку м'яча та вибив його перед ударом Ленсбері.

Арбітр зустрічі вирішив, що Меннінг умисно тягнув час, вибивши м'яча з-під ніг Ленсбері, за що покарав його жовтою карткою.

У підсумку матч закінчився з рахунком 3:3. "Свонзі" відігрався з 0:3, забивши другий та третій голи на 86-й та 90+1 хвилинах, вирвавши нічийний результат. А команди закінчили гру без вилучень.

• "Свонзі" завдяки нічийному результату піднявся із зони вильоту на 21-е міце. "Лутон" йде на 13-му місці, маючи на два очки більше.
  • Ленсбері став гравцем "Свонзі" лише влітку 2021-го, перейшовши із "Брістоль Сіті" як вільний агент.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів