Одеський припортовий завод зупинив роботу

Одеський припортовий завод зупинив роботу

Одеський припортовий завод зупинив роботу
Фото: Культурометр

Одеський припортовий завод зупинив свою роботу. Про таке повідомив перший заступник директора заводу Микола Щуріков, він назвав теперішній стан підприємства найгіршим за всі роки існування.

Про те, що завод зупиняється, Щуріков написав на своїй сторінці у Facebook. За його оцінкою, наразі завод перебуває у найгіршому стані за весь час існування.

"Не буду писати довгий пост чому і хто винен. Факт, що "вікно можливостей" для стабілізації заводу зачинилось", – написав Щуріков. Він також додав, що сподівається на приватизацію підприємства.

Раніше заступник голови Фонду держмайна Тарас Єлейко зазначав, що Одеський припортовий завод може бути приватизованим вже у 2021 році. Він висловив сподівання, що до кінця року завод виставлять на приватизацію і повідомив, що це стоїть у планах на четвертий квартал. Саме тоді буде оголошено аукціон.

Основним призначенням Одеського припортового заводу є виробництво аміаку, карбаміду та іншої хімічної продукції, яку він випускає з 1978 року. 85% експортують у понад 30 країн світу, інші 15% реалізовують на внутрішньому ринку. Загальна площа території заводу складає 250 гектарів. Підприємство відновило свою роботу два роки тому після тривалого простою.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок