Фонд держмайна виставив на аукціон комплекс "Плазмотрон" у Києві

Фонд держмайна виставив на аукціон комплекс "Плазмотрон" у Києві

Фонд держмайна виставив на аукціон комплекс "Плазмотрон" у Києві
Privatization.gov.ua

Фонд державного майна оголосив аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства "Науково-технічний центр "Плазмотрон".

"30 вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Науково-технічний центр "Плазмотрон" Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України" загальною площею 537,5 м²", — повідомили у пресцентрі фонду.

У комплекс входять двоповерхова будівля з прибудовами та металеве складське приміщення.

Стартова ціна становить 263 300 грн.

Що відомо

  • Кабінет міністрів розраховує отримати у 2021 році до бюджету 12 мільярдів гривень від великої приватизації.
  • У березні 2020 року Верховна рада прийняла законопроєкт, яким тимчасово, а саме на період карантину, обмежив проведення "Великої приватизації".
  • 4 лютого парламент ухвалив за основу зміни до закону "Про приватизацію державного і комунального майна", який розблоковує проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації у період карантину.
  • Верховна рада підтримала зміни до закону "Про приватизацію державного і комунального майна", які дозволяють проведення аукціонів з продажу об’єктів "великої" приватизації у період карантину.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що в межах масштабної приватизації в Україні у першу чергу почали передавати у приватну власність сотні неефективних підприємств, а не стратегічні об'єкти.
  • 15 липня Фонд державного майна завершив аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" за понад мільярд гривень. Ставка, яка виграла, перевищила початкову ціну в понад 13 разів.
  • Переможець аукціону з приватизації столичного готелю "Дніпро" переказав до державного бюджету понад мільярд гривень за його купівлю.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок