У Дніпрі з’явиться новий пам’ятний знак, присвячений футбольному клубові «Дніпро»

У Дніпрі з’явиться новий пам’ятний знак, присвячений футбольному клубові «Дніпро»

У Дніпрі презентували новий пам’ятний знак досягнень футбольного клубу «Дніпро». Він буде три метри заввишки, розміститься на бульварі імені Євгена Кучеревського, йдеться в повідомленні на сайті міської ради Дніпра.

За інформацією підрядників, це будуть дві окремо розташовані стели, які поєднуватиме човен з полірованої сталі. На стелах викарбують імена тих, хто мав стосунок до становлення та досягнень футбольного клубу.

У Дніпрі з’явиться новий пам’ятний знак, присвячений футбольному клубові «Дніпро»
Візуалізація проєкту. Фото: Міська рада Дніпра

Як сказав заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, стару скульптуру-човен, яку створили вболівальники клубу, демонтують, реставрують та перенесуть в інше місце. Нову локацію узгодять з футбольною спільнотою.

Імовірно, це буде біля стадіону «Дніпро-Арена», зазначив посадовець.

«На жаль, останнім часом вандали декілька разів псували цю скульптуру, її обливали фарбою. Ми очищали скульптуру. У процесі проєктування оновленого бульвару Кучеревського вирішили встановити нову скульптуру, яка буде символом футбольного клубу «Дніпро» та його історії», – повідомив Михайло Лисенко.

Що відомо

  • Наразі триває капітальний ремонт бульвару ім. Євгена Кучеревського в Дніпрі. Завершити роботи планують у 2022-му році. Кошторис проєкту поки не оприлюднювали.

Читайте також

  • На Дніпропетровщині стартував турнір з кінно-спортивних змагань
  • Сквош, теніс, пінг-понг. В чому особливості ракеткових ігор. Пояснює тренер

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок