У Запоріжжі 80% рівень за кількістю вакцинованих педагогів подолали 24 школи зі 119

У Запоріжжі 80% рівень за кількістю вакцинованих педагогів подолали 24 школи зі 119

У Запоріжжі 80% рівень за кількістю вакцинованих педагогів подолали 24 школи зі 119
Фото: Суспільне Запоріжжя

24 школи й 38 дитячих садків Запоріжжя сьогодні, станом на 16-ту годину 17 вересня, досягли 80% рівня вакцинації співробітників.

Про це Суспільному повідомив директор Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук.

Нагадаємо, згідно з рішенням уряду, ті заклади освіти, в яких вакциновані менше ніж 80% працівників, у разі посилення карантину, мають працювати дистанційно.

У Запоріжжі 80% рівень за кількістю вакцинованих педагогів подолали 24 школи зі 119
Станіслав Романчук. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Загальна ситуація з вакцинуванням працівників освітніх закладів постійно змінюється. Змінюється у кращий бік. На сьогоднішній ранок у мене була інформація, що 18 загальноосвітніх закладів, тобто шкіл, і 26 садків у місті перетнули вісімдесятивідсотковий бар’єр. Але поки доїхав сюди, у мене вже інформація, що всі садочки Шевченківського району на 80% досягли", - каже Станіслав Романчук.

За інформацією Департаменту освіти й науки Запорізької облдержадміністрації, станом на 17 вересня найбільше закладів освіти досягли потрібного рівня вакцинації у Мелітопольському та Запорізькому районах — 79 і 72% відповідно. У Пологівському — вакциновані 20% освітян, у Бердянському та Василівському — по 12. Це - найнижчі в області показники.

Що відомо

  • 13 вересня Кабінет міністрів прийняв з доопрацюванням зміни до постанови №1236 про карантинні обмеження, що стосується нових обмежень для "жовтої" та "червоної" епідемічних зон. Зокрема, ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані "жовтий" або "зелений") та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий "жовтий" сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а "зелений" — про повний курс. У разі введення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки спростили вимоги до роботи навчальних закладів. Вони працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з "жовтими" чи "зеленими" COVID-сертифікатами. У разі введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.
  • 15 вересня Запорізька облдержадміністрація опублікувала списки шкіл та дитячих садочків Запоріжжя із зазначенням процентної кількості педагогів, що пройшли вакцинацію.
На початок