В окружному адмінсуді Івано-Франківська повідомили, як отримали приміщення державного інституту

В окружному адмінсуді Івано-Франківська повідомили, як отримали приміщення державного інституту

В окружному адмінсуді Івано-Франківська повідомили, як отримали приміщення державного інституту
Фото: Суспільне Карпати

Приміщення на вулиці Незалежності, 46 в Івано-Франківську, яке раніше належало "Українському державному конструкторсько-технологічному інституту транспорту" передали Державній судовій адміністрації за рішенням Кабміну. Про це Суспільному повідомила прессекретарка окружного адміністративного суду Катерина Волошин.

За її словами, зробили це для збереження державного майна, адже будівля була у незадовільному стані. Окружному адміністративному суду було потрібне приміщення, тому Державна судова адміністрація вирішила передати йому у користування цю будівлю.

Катерина Волошин каже, що у приміщенні суду перебувають лише архівні документи інституту, трудових книжок працівників там немає.

"Відповідно до закону, суд не може передавати архівні документи інституту у руки працівникам, а тільки ліквідатору, який перебуває у підпорядкуванні Міністерства економіки. Зі свого боку, суд готовий створити всі необхідні умови для роботи ліквідаційної комісії і віддати ліквідатору усі документи, які зараз перебувають у приміщенні суду", — каже Катерина Волошин.

Що відомо

10 вересня в Івано-Франківську працівники "Українського державного конструкторсько-технологічного інституту транспорту" вийшли на протест до приміщення окружного адміністративного суду, яке раніше належало науковій установі. 15 працівників інституту вимагали, щоб Кабінет Міністрів України посприяв їхньому звільненню з підприємства та виплаті заборгованої зарплати.

Про ситуацію, яка склалася з ліквідацією інституту, журналісти Суспільного розповідали у грудні 2020 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок