Миколаїв приєднався до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Миколаїв приєднався до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Миколаїв приєднався до Асоціації "Енергоефективні міста України"
Фото: Суспільне Миколаїв

Угоду про вступ Миколаєва до Асоціації "Енергоефективні міста України" (АЕМУ) підписали 17 вересня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич разом зі своїм заступником Дмитром Лазарєвим.

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення Департаменту міського голови.

За словами міського голови Олександра Сєнкевича, вступ Миколаєва до Асоціації позитивно вплине на покращення енергоефективності міста.

"Попереду велика робота, активна співпраця з АЕМУ, співпраця з донорськими структурами та міжнародними організаціями в розробці та реалізації проєктів з підвищення енергоефективності. Прийняте рішення має на меті адаптувати виконавчу структуру міста для вирішення завдань стратегічного та оперативного управління енергією на нашій території", – розказав Олександр Сєнкевич.

За словами Дмитра Лазарєва, членство Миколаєва в Асоціації "Енергоефективні міста України" дасть змогу ефективніше підходити до реалізації місцевої енергетичної політики.

Асоціація "Енергоефективні міста України" є офіційною національною структурою підтримки Угоди мерів, що об’єднує понад 90 муніципалітетів України та надає українським містам-учасникам відповідну інформаційну та консультативну допомогу.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок