"Альянс" із Сумщини переміг "Гірник-Спорт" з Полтавщини у матчі Чемпіонату України з футболу Суспільне Суми

"Альянс" з Липової Долини у першому матчі дев'ятого туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги приймав на стадіоні "Ювілейному" в Сумах команду "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів, що на Полтавщині. Перемогу вибороли господарі матчу.

До цього матчу "Альянс" був на п'ятому місці у турнірній таблиці, гості - на 13-му і відставали на 6 очок.

Рахунок у матчі на 13 хвилині відкрив гравець "Альянсу" Костянтин Ярошенко. На 13 хвилині другого тайму Сергій Загинайлов після виконання штрафного удару головою забив другий гол "Альянсу" у грі. На 25 хвилині Микола Агапов дальнім ударом перекинув воротаря і відправив третій м'яч у воротаря "Гірника-Спорт" Георгія Клімова. На 80 хвилині Альянс заробив право на пенальті, який реалізував Богдан Шмигельский. У підсумку 4:0 на користь команди з Липової Долини.

Альянс після цього матчу набрав 16 очок, у "Гірника-Спорт" залишилось сім. Тур завершиться 20 вересня.

• 1:5 – з таким рахунком завершився матч між футбольним клубом "Нива" Тернопіль та командою "Альянс" з Сумської області 13 вересня.
  • "Агробізнес" Волочиськ поступився команді з Полтавської області "Гірник-Спорт" 5 вересня.