8 гривень за проїзд у чернігівському тролейбусі: відбулися публічні обговорення

8 гривень за проїзд у чернігівському тролейбусі: відбулися публічні обговорення

8 гривень за проїзд у чернігівському тролейбусі: відбулися публічні обговорення
фото: Суспільне Чернігів

У конференц-залі Чернігівського тролейбусного управління відбулося публічне обговорення з приводу підвищення вартості проїзду у Чернігові до восьми гривень. Прийшли біля двох десятків людей.

«Планується встановити у розмірі вісім гривень за готівку, шість гривень буде картка – електронний квиток. І три гривні для учнів шкіл. Дуже суттєво збільшилась вартість електроенергії за час, коли ми піднімали тариф, більше ніж у 60% виросла електроенергія. Це більш за все, на що впливає наш тариф. Також збільшилась мінімальна заробітна плата і зросли інші ціни. Це паливно-мастильні матеріали, запчастини», – начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий.

Тривало обговорення 15 хвилин. Запитань у присутніх до підвищення тарифу не було.

«Це логічний крок, і з іншого боку мені, як правцівнику, пов’язаному з цим підприємством, все ж таки цікаво було б бачити гроші, які підуть на проїдання і поточні цілі, а на розвиток саме технічної бази. Якщо тут пройтися каналами і подивитися в якому все стані, стає зрозуміло, що тут все вкладати і вкладати», – сказав учасник публічного обговорення Роман Корпан.

Повідомлення про публічні обговорення розміщували на сайті міської ради сказав Олександр Рижий. Громадський активіст Олександр Гашпар каже, він про них не чув і не прийшов.

Про те, що 17 вересня буде обговорення не знали і чернігівці, з яким ми поспілкувалися на одній із зупинок. Кажуть, не чули і про ймовірне підвищення вартості проїзду.

Питання підвищення вартості проїзду у понеділок розглянуть на комісії у міській раді, а потім члени виконавчого комітету.

Коментарі пасажирів – у сюжеті.

Читайте також:

У Чернігові з 20 вересня до 24 жовтня перекриють вулицю Пушкіна

На початок