Українці змагатимуться за медалі у 18 фіналах на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное

Українці змагатимуться за медалі у 18 фіналах на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное

Українці змагатимуться за медалі у 18 фіналах на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное ФКУ

У двох дисциплінах українські веслувальники вийшли до фіналів з першим результатом серед усіх екіпажів, ще в двох – у топ-3.

Україна здобула вже дві медалі на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное. У парадисциплінах по "бронзі" завоювали Наталія Лагутенко та Владислав Єпіфанов. А в суботу, 18 вересня, в боротьбу за медалі вступають спортсмени в класичних змаганнях.

Представники збірної України відібралися до 11 фіналів "А". Зокрема з найкращим результатом (2:00.63) у каное-двійці на 500 метрів кваліфікувалися віцечемпіонки Олімпійських ігор-2020 у Токіо Людмила Лузан та Анастасія Четверікова.

З першого місця (1:23.03) до фіналу вийшла й чоловіча байдарка-четвірка: Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін.

Чоловіча байдарка-двійка Дмитра Даниленка та Олега Кухарика з другої позиції (1:33.33) кваліфікувалися до фіналу на 500 метрів.

Також Лузан потрапила до фіналу в каное-одиночці на 500 метрів із третім часом (2:13.70) та на 200 – з п'ятим (50.01).

Читайте також: Параканоїстка Наталія Лагутенко здобула першу медаль для України на чемпіонаті світу-2021: відео

Ще за два фінали в суботу поборються каноїст Тарас Міщук (одиночка, 500 м) та змішана байдарка-двійка Марії Кічасової-Скорик та Ігоря Трунова (200 м).

Напряму – без попередніх заїздів – до фіналів українці потрапили в семи категоріях. Серед них – жіноча й чоловіча каное-четвірки на 500 м, змішаний дует каноїстів-спринтерів Віталія Вергелеса й Анастасії Четверікової, а також байдарки- й каное-одиночки на стаєрських дистанціях.

Розклад фіналів за участю українців на чемпіонаті світу

Субота, 18 вересня
  • 13:03 – Байдарка-двійка, 200 м (жінки) – Марія Повх / Анастасія Горлова
  • 13:09 – Каное-двійка, 500 м (жінки) – Людмила Лузан / Анастасія Четверікова
  • 13:42 – Байдарка-одиночка, 1000 м (жінки) – Інна Грищун
  • 14:03 – Каное-одиночка, 500 м (жінки) – Людмила Лузан
  • 14:48 – Каное-четвірка, 500 м (чоловіки) – Віталій Вергелес, Андрій Рибачок, Юрій Вандюк, Тарас Міщук
  • 14:55 – Байдарка-четвірка, 500 м (чоловіки) – Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін
Неділя, 19 вересня
  • 13:03 – Каное-одиночка, 200 м (жінки) – Людмила Лузан
  • 13:19 – Байдарка-одиночка, 500 м (жінки) – Марія Повх
  • 13:34 – Каное-двійка, 200 м (жінки) – Юлія Колесник / Анастасія Четверікова
  • 13:42 – Каное-двійка, 500 м (чоловіки) – Віталій Вергелес / Андрій Рибачок
  • 13:51 – Байдарка-двійка, 500 м (чоловіки) – Дмитро Даниленко / Олег Кухарик
  • 14:06 – Каное-одиночка, 500 м (чоловіки) – Тарас Міщук (якщо вийде до фіналу)
  • 14:15 – Каное-четвірка, 500 м (жінки) – Людмила Лузан, Олена Циганкова, Юлія Колесник, Анастасія Четверікова
  • 14:39 – Байдарка-четвірка, 500 м (жінки) – Діана Танько, Анастасія Горлова, Юлія Юрійчук, Інна Грищун.
  • 14:58 – Каное-двійка, 200 м (мікст) – Віталій Вергелес / Анастасія Четверікова
  • 15:18 – Байдарка-двійка, 200 м (мікст) – Марія Кічасова-Скорик / Ігор Трунов (якщо вийдуть до фіналу)
  • 16:30 – Каное-одиночка, 5000 м (жінки) – Олена Циганкова
  • 17:10 – Каное-одиночка, 5000 м (чоловіки) – Андрій Захаров
  • 17:50 – Байдарка-одиночка, 5000 м (жінки) – Інна Грищун
  • 18:25 – Байдарка-одиночка, 5000 м (чоловіки) – Олександр Сиромятников

Чемпіонат світу транслює YouTube-канал Planet Canoe.

Читайте також: Параканоїст Владислав Єпіфанов приніс Україні другу медаль чемпіонату світу-2021: відео
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів