Футболістки з Тернопільщини вийшли в півфінал чемпіонату України

Футболістки з Тернопільщини вийшли в півфінал чемпіонату України

Футболістки з Тернопільщини вийшли в півфінал чемпіонату України
Суспільне Тернопіль

З рахунком 6:2 футболістки з Тернопільщини перемогли команду із Закарпаття. Спортсменки вийшли в півфінал чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 16 років. Матч відбувся на центральному стадіоні Збаража. Про це Суспільному тренер збірної Тернопільської області Володимир Левчук.

Перший гол у ворота тернополян забила гравчиня із Закарпаття Вікторія Болдіна. Після цього тернополянки пропускають ще один м’яч від закарпатської футболістки Яни Балаж.

На 20-й хвилині перший гол у ворота суперниць забила тернопільська футболістка Анастасія Гримак. Перший тайм завершився з рахунком 2:2.

У другому таймі тернопільські футболістки забили ще 4 голи. Гра завершилася рахунком 6:2 на користь господарів поля.

"Забила покер – 4 голи. На Закарпатті не могла реалізувати 2 голи сам на сам. А сьогодні довела, що заб’ю. Не можна недооцінювати, чи переоцінювати суперника. Вони достойно зіграли", – каже футболістка збірної Тернопільської області Анастасія Гримак.

Головний тренер збірної Закарпатської області Василь Ізай каже, сьогодні грали без дівчат з основного складу:

"Приїхали з двома замінами. Дуже багато дівчат захворіло в нас. Ми вже мали те, що мали, з тим і приїхали. Дівчатка трішки перегоріли під час рахунку 0:2. Не вистачило ігрової практики, професійності".

Тренер збірної Тернопільської області Володимир Левчук каже, коли на початку гри дівчата пропустили 2 м’ячі поспіль, засумнівався у їхній перемозі:

"У другому таймі ми поговорили з ними. Дівчата дуже налаштувалися. А команда із Закарпаття трохи фізично здала. Ми регулярно тренуємося і це дало змогу їх дотиснути і забити ще кілька голів. Ми зараз увійшли у 4 найкращі команди. Зараз проходить жеребкування у Києві. Я ще не знаю його результатів. Знаю, що є ми, Умань, Володимир-Волинський і Вінниця".

Нагадаємо, перший матч ці команди зіграли 14 вересня в Ужгороді. Тоді з рахунком 1:0 перемогли дівчата із Закарпатської області, – розповів Володимир Левчук.

На початок